Monster Abra A5 V15.7 alınır mı?

Sciuga

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi Monster Abra A5 V15.7 almayı düşünüyorum. Monster'ın sitesinden. RAM'i 16 GB yaptığımda 7500 TL'ye geliyor. Sizce bu fiyata daha iyisini bulabilir miyim? Orta düzeyde oyun oynayıp Photoshop ve yazılım ile ilgileneceğim büyük oranda.

Alacağım laptop:(RAM 8 değil 16 olacak.)

Özellikleri okurken şöyle bir yazıya denk geldim.

İşletim SistemiFreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır. Windows 10 sürüm 2004 kullanılması gerekmektedir)

Windows 10 yükleyeceğim fakat buradaki 2004 ne anlama geliyor, Mayıs 2020'de güncel Windows sürümü var, teşekkürler.

İşletim SistemiFreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır. Windows 10 sürüm 2004 kullanılması gerekmektedir)

Windows 10 yükleyeceğim fakat buradaki 2004 ne anlama geliyor, Mayıs 2020'de güncel Windows sürümü var, teşekkürler.
En güncel olan 2004 sürümünü kullanmanı istiyor.

Windows 10' un en güncel sürümü 2004.

Başlıkta da belirttiğim gibi Monster Abra A5 V15.7 almayı düşünüyorum. Monster'ın sitesinden. RAM'i 16 GB yaptığımda 7500 TL'ye geliyor. Sizce bu fiyata daha iyisini bulabilir miyim? Orta düzeyde oyun oynayıp Photoshop ve yazılım ile ilgileneceğim büyük oranda.

Alacağım laptop:(RAM 8 değil 16 olacak.)
Şimdiden hayırlı olsun bende bir monster kullanıcısının erkanı felan güzel.

Ben laptop için Monster markasına bakıyordum fakat ani bir kararla aynı fiyata monitör dahil 1660 Super Ryzen 5'li bir PC toplamak daha makul geldi bana ama yine siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı