Monster Abra A5 v15.8.4 ekran kartı değişir mi?

cumasamanci

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Monster Abra A5 v15.8.4 almayı düşünüyorum.
İleride ekran kartı yanarsa bir şey olursa ekran kartını değiştirebilir miyim? Harici ekran kartı yazıyor bu ibare ekran kartı değişir anlamına mı geliyor?
Teşekkürler.

hem laptop olsun hemde ilerde sorun olması durumunda ekran kartını değiştirebileyim istiyorum başka marka model önerebileceğiniz laptop var mıdır
Laptoplarda ekran kartı anakarta lehimli, değiştirilemez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teknopattaki adamlar değiştiriyor buda laptop

Hem laptop olsun hem de ileride sorun olması durumunda ekran kartını değiştirebileyim istiyorum başka marka model önerebileceğiniz laptop var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Technopat'taki adamlar değiştiriyor bu da laptop

MXM slotu olan bir laptop o videoyu izlediniz mi acaba videoda bahsediliyor bu konu

Alacağınız laptopda MXM slotu varsa olabilir ama o tür laptoplar pek fazla yok bildiğim kadarıyla, varsa bile çok pahalıya satılıyor. Başka bir yol ise eGPU yapabilirsiniz, tabii o da zahmetli bir iş.

hem laptop olsun hemde ilerde sorun olması durumunda ekran kartını değiştirebileyim istiyorum başka marka model önerebileceğiniz laptop var mıdır

teknopattaki adamlar değiştiriyor buda laptop
Ekstra özelliğe sahip bir cihaz bu. Her dizüstü bilgisayar aynı değildir. Bıçaklar gibi düşünün; kasap bıçağı ile ekmek bıçağı bir olmadığı gibi her cihaz için aynı şartlar geçerli değildir. Yazdığınız Monster cihaz da bu ekstra özellik yok ki piyasadaki çoğu cihazda bu özellik yok. Bundan dolayı önerebileceğimiz cihaz sayısı oldukça sınırlı. Sınırlı olmasının yanında bir o kadar da pahalı. Yani bütçenizi havada karada aşar. Bundan dolayı başka modellere bakınız. Monster Abra serisi ısınan bir seri. Alacaksanız Tulpar serisinden 21.6 gibi cihazlar alınız. Tulpar serisinden birkaç cihaz ısınma sorunlu değil geri kalanı yine ısınma sorunlu. Bu konuda yeni konu açıp bütçe belirtirseniz arkadaşlar yardımcı olacaktır. İyi forumlar, saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı