Monster Abra A5 v15.8 alınır mı?

Bütçe
7.000

caner can

Kilopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v15.8 laptop alınır mı?
Resident Evil Village battlefied 1 mutiplayer ve yeni çıkar oyunlada kasma doma yapar mi?
i7 10750H-2, 60GHz tubo Boost 5,0
GTX1650 Ti 4 GB GDDR6.
8 GB DDR4 2933MHz.
250GB WD Blue SN550 M.2 SSD.

Monster alacağına 5 bin liralık bir şey al daha iyi. :D
Her modelin ve markanın farklı olumsuz yorumları olabilir. Abra A7 kullanıyorum 1 seneyi aşkın bir süredir. En ufak bir sorununa denk gelmedim. Bu demek değildir ki çok iyi marka. Ama yabana atmayın lütfen böyle bir markayı. Ucuza mükemmel parçaları birleştiriyor elbette az çok bi şeylerden kısmak zorunda.

@caner can sevgili dostum, şimdiden alacak olduğun bilgisayarın hayırlı olsun. Fakat, bu bilgisayar 8gb ram ve 250gb ssd'ye sahip. Ram ve ssd'ye sonradan para vermek zorunda kalırsın. Yoksa 1 oyun yükleyip hafızayı doldurursun. İkinci el piyasası ile işimi hallederim dersen farklı bir seçenek senin kararın. Ama almışken dişi biraz daha sıkıp ileride rahat etmek emin ol -naçizane tavsiyem- çok daha konforlu ve iyi olacaktır. Teknolojiye ülkemizde hatrı sayılır bir para vermek zorundayız. Ama verdikten sonra rahat edersin. Kısaca teknolojik şeylerde olması gereken cihazı almak için verilmesi gereken parayı göz kırpmadan vermek durumundayız.

Her modelin ve markanın farklı olumsuz yorumları olabilir. Abra A7 kullanıyorum 1 seneyi aşkın bir süredir. En ufak bir sorununa denk gelmedim. Bu demek değildir ki çok iyi marka. Ama yabana atmayın lütfen böyle bir markayı. Ucuza mükemmel parçaları birleştiriyor elbette az çok bir şeylerden kısmak zorunda.

@caner can sevgili dostum, şimdiden alacak olduğun bilgisayarın hayırlı olsun. Fakat, bu bilgisayar 8 GB RAM ve 250GB SSD'ye sahip. RAM ve SSD'ye sonradan para vermek zorunda kalırsın. Yoksa 1 oyun yükleyip hafızayı doldurursun. İkinci el piyasası ile işimi hallederim dersen farklı bir seçenek senin kararın. Ama almışken dişi biraz daha sıkıp ileride rahat etmek emin ol -naçizane tavsiyem- çok daha konforlu ve iyi olacaktır. Teknolojiye ülkemizde hatrı sayılır bir para vermek zorundayız. Ama verdikten sonra rahat edersin. Kısaca teknolojik şeylerde olması gereken cihazı almak için verilmesi gereken parayı göz kırpmadan vermek durumundayız.

Tabii ki senden haklısın ama daha yukarı çıkamıyorum benim tek istediğim kasmaya Soma'da oyun oynamak RAM ve SSD sonra param oldu zaman takarim seni PC oyunlar da kasma ya da doma oluyor mu?

Geri
Yukarı