Monster Abra A5 v15.8 için RAM önerisi

D0HA

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster ABRA A5 V15.8
Sizce bu bilgisayar için hangi RAM'i almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Ek Açıklama 2022-01-18 104612.png
Ek Açıklama 2022-01-18 104623.png

Benim RAM markam Crucial sanırım ama sizce Kingston mı alayım yoska Crucial mı? Çünkü baktığımda Monster için hep Kingston önerildiğini gördüm.

Benim RAM markam Crucial sanırım ama sizce Kingston mı alayım yoska Crucial mı? Çünkü baktığımda Monster için hep Kingston önerildiğini gördüm.
Crucial varken alın derim. Kingston için de Micron olanları var fakat anlamak zor.

Yener hocam öneriyorsa bir bildiği vardır, ben de hep Kingston önerildiğini gördüm ama Crucial da kötü bir marka değil. Google'da ararsanız aynı üründen şikayet de bulursun övüp tapanı da. Kötü yorum gördüyseniz kafanızı bulandırmasına izin vermeyin biraz da şans işi.

Yener hocam öneriyorsa bir bildiği vardır, ben de hep Kingston önerildiğini gördüm ama Crucial da kötü bir marka değil. Google'da ararsanız aynı üründen şikayet de bulursun övüp tapanı da. Kötü yorum gördüyseniz kafanızı bulandırmasına izin vermeyin biraz da şans işi.
Aynen haklısınız. Tamamen şans işi.

Ben v17.1 kullanıyorum Kingston aldım RAM'ler Crucial ama Kingston'dan memnunum.

Geri
Yukarı