Monster Abra A5 v16.4.1 alınır mı?

Kairos_

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar bu laptopu almak istiyorum. Sizce beni uzun bir süre götürür mü ve pil ömrü nasıldır? Ayrıca Monster önerir misiniz ya da buna alternatif olarak başka laptoplar?

Aklımda bu 2 bilgisayar da var. Tabii ki uygun olanları almak isterim en başta. Çok öyle ağır oyunlar oynanmayacak (Witcher 3 hangi gruba girer bilemedim) aradan da üniversite işlerini götürecek bir laptop için soruyorum. Genel olarak oyun odaklı dediğim gibi bazen üniversite işlerinde kullanılmak için.

@Kairos_ ben i7 9750H modelini aldım. Pil gerçekten beklediğimin üstünde çıktı. Bitmiyor desem doğrudur. Tavsiye ederim kasası da çok sağlam geldi bana. Asus almıştım bundan önce çok severdim Asus'u ama kasası dağıldı. Şans işi sanırsam.

Ancak Monster'ı aradım bilerek dedim beni tatmin etmedi, beklediğim gibi değildi. Direk iade edin ücretinizi ödeyelim dedi. Aşırı servisi iyi. Bence servis konusunda en iyileri diyebilirim.

Not: Monster'da çalışmıyorum :)

Merhabalar bu laptopu almak istiyorum. Sizce beni uzun bir süre götürür mü ve pil ömrü nasıldır? Ayrıca Monster önerir misiniz ya da buna alternatif olarak başka laptoplar?
İşlemcisi eski sayılır, kasa zaten eski ve bildiğim kadarıyla Monster Notebook'un bu kasasında ısınma sorunu vardı. Onun yerine bunu önerebilirim. Fiyat da artıyor ama daha uzun süre idare edeceğine eminim. https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-6/

Ayrıca Monster kullanıcısıyım uzun vade kullanmadım ama kısa vadede üzmüyor her şey yolunda, yolunda gitmeyen bir şey olursa forum burada :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı