Monster Abra A5 V16.4 Intel Core i5 9300H GTX1650 nasıl?

Mehmetvvrr

Picopat
Malum artan fiyatlardan dolayi düşük fiyatta bir tek bunu buldum. Anlayan varsa bakabilir mi, uzer mi bu bilgisayar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada ve kendi sitesinde 6500tl

Bu bilgisayarı bende kardeşime düşünüyorum. Fiyatı bakımından diğer ürünlere baktığım zaman daha iyisine rast gelmedim. Bütçeye göre en iyi bilgisayar diyebilirim.

Bilgisayarı ne için kullanacaksınız bilmiyorum ama Fiyat/Performans ürünü bence..

Hepsiburada ve kendi sitesinde 6500tl

Bu bilgisayarı bende kardeşime düşünüyorum. Fiyatı bakımından diğer ürünlere baktığım zaman daha iyisine rast gelmedim. Bütçeye göre en iyi bilgisayar diyebilirim.

Bilgisayarı ne için kullanacaksınız bilmiyorum ama Fiyat/Performans ürünü bence..
Bence GTX 1650, GTX 1050 olma yolunda. Ömrünü dolduruyor.

Bence GTX 1650, GTX 1050 olma yolunda. Ömrünü dolduruyor.

Evet biraz öyle. Ama bu bütçeye alınabilecek daha iyi bir sıfır bilgisayar malesef yok. Kardeşim fazla oyun oynayan birisi değil. Üniversite öğrencisi uzaktan eğitim için almayı planlıyorum.

Oynarsa gta 5 vb. oynar.. ☺
Malum artan fiyatlardan dolayi düşük fiyatta bir tek bunu buldum. Anlayan varsa bakabilir mi, uzer mi bu bilgisayar?

Bilgisayardan beklentiniz nedir? Ne için alıyorsunuz?

Evet biraz öyle. Ama bu bütçeye alınabilecek daha iyi bir sıfır bilgisayar maalesef yok. Kardeşim fazla oyun oynayan birisi değil. Üniversite öğrencisi uzaktan eğitim için almayı planlıyorum.

Oynarsa GTA 5 vb. oynar. ☺

Bilgisayardan beklentiniz nedir? Ne için alıyorsunuz?

Bende insaat mühendisligi ogrencisiyim arada oyun atarim programlarla falan uğraşırım çıkabileceğim fiyatta Max bu kadar. Baska oneriyede acigim.

Bende insaat mühendisligi ogrencisiyim arada oyun atarim programlarla falan uğraşırım çıkabileceğim fiyatta Max bu kadar. Baska oneriyede acigim.

Autocad ve benzeri çizim programlarında render alırım derseniz sizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Benim şuan için önerebileceğim bilgisayar yok. 1 haftaya kalmaz sipariş geçerim..

Geri
Yukarı