Monster Abra A5 v16.4 uyku modundan uyanırken görüntü gelmiyor

Arkadaşlar laptop açıkken bir süre dokunmayınca ekran uykuya alınıyor. Bazen ekran uyku moduna girdiğinde, geri açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmiyor ve kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar laptop açıkken bir süre dokunmayınca ekran uykuya alınıyor. Bazen ekran uyku moduna girdiğinde, geri açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmiyor ve kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?
Dahili Grafik Kartı sürücüsü gibi geldi. Monster ile iletişime geçin size link versinler. Sakın kendiniz güncellemeyin.
Abra olduğu için olabilir. Monster ile iletişime geçmeniz daha faydalı olur büyük ihtimalle.
Yapmayın hocam. O kadar kötü değiller. Ben de kullanıyorum şu anda 🙂

Dahili Grafik Kartı sürücüsü gibi geldi. Monster ile iletişime geçin size link versinler. Sakın kendiniz güncellemeyin.
Doğru, bak bu da olabilir.
Yapmayın hocam. O kadar kötü değiller. Ben de kullanıyorum şu anda 🙂
Hocam vall bilemiyorum artık, beklerim ben. Kasada kendiliğinden çatlaklar oluştuğunu söyleyen var, anakart yanmalar falan. Ayrıca siz Tulpar T7 V19.7 kullanmıyor muydunuz?

Doğru, bak bu da olabilir.

Hocam vall bilemiyorum artık, beklerim ben. Kasada kendiliğinden çatlaklar oluştuğunu söyleyen var, anakart yanmalar falan. Ayrıca siz Tulpar T7 V19.7 kullanmıyor muydunuz?
İki cihazı vardı V19.7 kardeşimin V15.2 benim cihazımdı. Şimdi 19.7'yi sattık yeni laptop alacağız. Ben şu ana kadar Monster'ın yamuğunu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı