Monster Abra A5 V16.6.3 FPS düşüklüğü

Bu cihaz da kötü hocam, bunun da Abra serisi gibi kronik sıkıntıları bolca çıkabiliyor.
Onu da sorayım, sana başka sorum yok hocam.
Sıkıntı yok hocam, bana istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Bildiğim bir durumsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ben forum kuralları sebebiyle farklı durumlar/sorular/öneriler için konu açın diyorum. Yanlış anlamayın lütfen :)

Bu cihaz da kötü hocam, bunun da Abra serisi gibi kronik sıkıntıları bolca çıkabiliyor.

Sıkıntı yok hocam, bana istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Bildiğim bir durumsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ben forum kuralları sebebiyle farklı durumlar/sorular/öneriler için konu açın diyorum. Yanlış anlamayın lütfen :)
Çok teşekkür ederim hocam ilginiz ve bilginiz için.

Control center sıkıntılı olduğu için onu kullanmayın yani oyuna girerken performansa almayın performans kısmı hatalı ya güç tasarrufunda ya da eğlence modunda deneyin bakalım kullanım kaç olacak. (Bu arada CLEVO yani laptop kasasının üreticisi şirketin sayfasında kendi modelinize uygun control centerı yükleyin son sürüm 3.29 3.01 de kalmış olabilirsiniz.) Bir de ben de sizin çözümünüzü merak ettim anlatırsanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı