Monster Abra A5 v16.6.3 Battlefield 5 Online oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

aqsdney

Hectopat
Sistem özelliklerim:
  • Intel Comet Lake Core i5-10200H-2,4GHz Turbo Boost ile 4,10GHz.
  • 4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Ti 128-BIT.
  • 15.6" FHD 1920x1080 120Hz IPS mat LED ekran.
  • 8 GB (1x8GB) DDR4 2933MHz.
  • 512 GB M.2 SSD SATA 3.

Oyunu satın almayı düşünüyorum da sadece multiplayer oynayacağım. Bu sistemde multide 1080p Low-medium arası 60 FPS ve üstü rahat oynatır mı? Ona göre satın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM üzer. Sadece oyun 64 kişilik sunucularda 6 GB'den çok RAM yiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi sistemim neredeyse aynısı 8 GB RAM ile rahat oynuyor ama?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi sistemim neredeyse aynısı 8 GB RAM ile rahat oynuyor ama?
Ama bu videodaki PC masaüstü olabilir. Laptop ile Masaüstü aynı performansı vermeyebilir

Ama bu videodaki PC masaüstü olabilir. Laptop ile masaüstü aynı performansı vermeyebilir.

Laptopta yapılmış bir test. Ancak evet 8 GB daha RAM eklemen gerek. Bende ekleyeceğim. En ucuz Monster'ın kendisi ekliyor ama maşallah 400 liraya çıkardılar fiyatı. Düşmesini bekliyorum.

Ama bu videodaki PC masaüstü olabilir. Laptop ile masaüstü aynı performansı vermeyebilir.

Hocam laptop diye belirtmiş başlıkta :)
Laptopta yapılmış bir test. Ancak evet 8 GB daha RAM eklemen gerek. Bende ekleyeceğim. En ucuz Monster'ın kendisi ekliyor ama maşallah 400 liraya çıkardılar fiyatı. Düşmesini bekliyorum.

Hocam senin sistemle aynı sistemi kullanıyoruz sanırsam. Test ettinizmi hiç Battlefield 5'de.

Masaüstünde 8GB RAM var benim, lanet edip sildim oyunu. Belki arka plan uygulamalarını kapatırsan yetebilir RAM. Sol alttaki arama çubuğuna "arka plan uygulamaları" yaz, hepsini kapatıp yeniden başlat. Hem boştayken sistem çok daha az ısınır hem çok daha az RAM tüketir hem de pilin çok daha uzun gider.

Masaüstünde 8 GB RAM var benim, lanet edip sildim oyunu. Belki arka plan uygulamalarını kapatırsan yetebilir RAM. Sol alttaki arama çubuğuna "arka plan uygulamaları" yaz, hepsini kapatıp yeniden başlat. Hem boştayken sistem çok daha az ısınır hem çok daha az RAM tüketir hem de pilin çok daha uzun gider.

Sizdeki sistem neydi hocam?

Geri
Yukarı