Monster Abra A5 V16.6.6 alınır mı?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, laptop alacağım. Bilgim de iyi ama yine de size sormak istiyorum çünkü bilmediğim bir şey çıkabilir.

Her neyse, laptop başlıkta yazdığım gibi Abra A5. Lütfen bana bu laptop alınmaz demeyin çünkü Monster kullanan çok kişi gördüm, gayet memnunlar. He eğer bir sorun çıkar ise 15 gün iade kapsamı var. Bu konuyu da geçtiğimize göre sorularım şunlar:

1- Bu laptopta herhangi bir ısınma ile karşılaşır mıyım?
2- Bu laptopta basit oyunların yayını yapılabilir mi? CS:GO, Valorant gibi oyunlar.
3- Laptopta işlemciye OC yapılır mı? Ben laptopların OC'sine pek güvenmiyorum ama meraktan yapmam yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, laptop alacağım. Bilgim de iyi ama yine de size sormak istiyorum çünkü bilmediğim bir şey çıkabilir.

Her neyse, laptop başlıkta yazdığım gibi Abra A5. Lütfen bana bu laptop alınmaz demeyin çünkü Monster kullanan çok kişi gördüm, gayet memnunlar. He eğer bir sorun çıkar ise 15 gün iade kapsamı var. Bu konuyu da geçtiğimize göre sorularım şunlar:

2- Bu laptopta basit oyunların yayını yapılabilir mi? CS:GO, Valorant gibi oyunlar.
3- Laptopta işlemciye OC yapılır mı? Ben laptopların OC'sine pek güvenmiyorum ama meraktan yapmam yani.

Isınma Forza Horizon 4 gibi oyunları oynarken yaşarsınız ama eliniz yanmıyor. WASD tuşlarına yakınlaşmıyor sıcaklık.
Oyunların yayınını yapabilirsiniz rahatlıkla.
İşlemci OC yapılır ama zarar verebilirsiniz.
8GB RAM 16GB yapın.

1- Karşılaşırsın bende 96 derece işlemci ve İntel için çok yüksek.
2-Yaparsın.
3- Eşik İntelde 100 derece. Yaparsan yakarsın.
4-Bütçe belirt.

Hayır, ev 22 derece. Bahsettiğiniz ekran kartı olabilir. Abra için 82 derece tam yükte imkansız gibi. CPU-Z ve HWMONİTOR yükleyip stress testi sonuçlarınızı atar mısınız? V19.7'de bile 85 dereceydi işlemci.
Ben Abra 15.6 kullanıyorum. Stress testi yapamam bilgisayara zarar verdiğini düşünüyorum.

- Bu laptopta herhangi bir ısınma ile karşılaşır mıyım?
1-Abra serisi soğutma konusunda pek iyi değil,o yüzden ısınır.
2-yaparsın.
3-bence yapma,nedeni 1 ile aynı.

Geri
Yukarı