Monster Abra A5 V16.6 nasıldır?

Nasıldır? Cyberpunk, RDR2 vb. oyunları rahat oynayabilir miyim?

Ben kullanıyorum şahsen güzel laptop sadece benim gibi hata edip 8 GB almayın 16 GB rahatlıktır bir de Cyberpunk gibi oyunlardan fazla beklentiniz olmasın ama güzel laptop.

Bundan tam 1 ay önce çok ani kararla 7500TL'ye indirime giren, özelliştirmeyle bana 8200TL'ye gelen Monster Abra A5 v16.6.10 aldım, özelleştirerek 16 GB 2933MHz RAM ve 500GB 3400/3000 M.2 SSD yaptım. Diğer özellikleri ise 1650 Ti, i5 10200H ve 144Hz IPS panel ekran. Şunu söylemeliyim ki ısınma sorunu var diyen arkadaşlara pek bakma aralıksız 3 saat en yüksek ayarlarda GTA 5 ve Valorant gibi oyunlarda testler yaptım ve gerçekten harika bir FPS değeri ile maksimum 70 75 dereceleri gördüm. Benim aldığım modele göre midir bilmiyorum ama soğutması harika. Bilgisayar sorunsuz çalışıyor FPS ve sıcaklıktan yana hiçbir süphen olmasın ancak ben bu modelin ekran parlaklığını ve ses yüksekliğini yetersiz buldum.Tek eksileri bunlar diyebilirim. Bazı arkadaşlar kasa kalitesinden girmiş, gerçekten komik buluyorum uygun fiyatlı bir oyuncu laptopunu alüminyum kasa bekliyorlar. Buradan 3 tane saçmalık çıkarırım; uygun fiyatlı olup alüminyum kasa beklemek, performans odaklı laptoptan sıcaklık değerleri yüksek olacak tarzda olan yani "Gaming" laptoptan alimünyüm kasa beklemek (el, kol yana yana oynayacaklar herhalde) ve bahsini geçirdiğim konuların teknoloji şirketlerinin daha yavaş yavaş üstüne düşünmeleri. Her oyuncu laptopu ısınır kardeşim.Alüminyum bekleyen gerçekten var ama diğer yani yine plastik olup eleştiren arkadaşlara ise sözüm şu olsun,uygun fiyat kardeşim ve diğerlerinden de çok kalitesiz değil fan boy'luk yapmıyorum bende eskiden monster markasını eleştirirdim ama önyargıyı gözümden kaldırınca ve cihazını alıp test edince bu at gözlüğü ile bakmanın boş olduğunu gördüm.
Bundan tam 1 ay önce çok ani kararla 7500TL'ye indirime giren, özelliştirmeyle bana 8200TL'ye gelen Monster Abra A5 v16.6.10 aldım, özelleştirerek 16 GB 2933MHz RAM ve 500GB 3400/3000 M.2 SSD yaptım. Diğer özellikleri ise 1650 Ti, i5 10200H ve 144Hz IPS panel ekran. Şunu söylemeliyim ki ısınma sorunu var diyen arkadaşlara pek bakma aralıksız 3 saat en yüksek ayarlarda GTA 5 ve Valorant gibi oyunlarda testler yaptım ve gerçekten harika bir FPS değeri ile maksimum 70 75 dereceleri gördüm. Benim aldığım modele göre midir bilmiyorum ama soğutması harika. Bilgisayar sorunsuz çalışıyor FPS ve sıcaklıktan yana hiçbir süphen olmasın ancak ben bu modelin ekran parlaklığını ve hoparlör yüksekliğini yetersiz buldum tek eksileri bunlar diyebilirim. Bazı arkadaşlar kasa kalitesinden girmiş, gerçekten komik buluyorum uygun fiyatlı bir oyuncu laptopunu alüminyum kasa bekliyorlar. Buradan 3 tane saçmalık çıkarırım; uygun fiyatlı olup alüminyum kasa beklemek, performans odaklı laptoptan sıcaklık değerleri yüksek olacak tarzda olan yani "Gaming" laptoptan alimünyüm kasa beklemek (el, kol yana yana oynayacaklar herhalde) ve bahsini geçirdiğim konuların teknoloji şirketlerinin daha yavaş yavaş üstüne düşünmeleri. Her oyuncu laptopu ısınır kardeşim.

Dosya Ekleri

• tö.PNG
    tö.PNG
    32,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Monster için söylüyorum eğer ısınma sorunu olursa ayar yapılabiliyor böylece o problemde çözülüyor. Monster güzel laptoplar satıyor tabii alıp almaman sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı