Monster Abra A5 v16.7.3 nasıldır?

Hakan50

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Öncelikle ben 2 gün önce bu sistemi aldım. Trendyol'dan ama teretdütde kaldım oyun icin işime yarar mı anlamadıgım icin eger kötü ise iade edebilir miyim? Teşeklürler şimdiden.

Monster Abra A5 v16.7.3 Intel Core i5-11400H 16 GB RAM 500GB SSD 4 GB GTX1650 FreeDOS 15.6" FHD.

İyi bir laptop değil. Almadan önce sorsaydınız daha garanti olurdu. İade sisteminden tam olarak haberim yok malesef.

Ben kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim. Belli bir aralıkta fiyatı için konuşuyorum iyi hoş da uzun vadede coilwhine, ekran beyazlaması, yüksek seviyede ısınma ile karşılaşman %85 üzerinde. Mat ekran olduğu için ekranı kapalı bile tutsanız tozu havada kapıyor. Kaç liraya aldınız ?

Ben kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim. Belli bir aralıkta fiyatı için konuşuyorum iyi hoş da uzun vadede coilwhine, ekran beyazlaması, yüksek seviyede ısınma ile karşılaşman %85 üzerinde. Mat ekran olduğu için ekranı kapalı bile tutsanız tozu havada kapıyor. Kaç liraya aldınız ?
15.700 aldım iade edebilirmiyim aceba trentyol satıcı 2 gün oldu daha alalı

İyi bir laptop değil. Almadan önce sorsaydınız daha garanti olurdu. İade sisteminden tam olarak haberim yok malesef.
Tamam teşekkür ederim iyade etmeyi deneyecegim peki bir sorum daha olucak icindeki sistemi sıfırlamammo gerel iade ederken fridos gibi

15.700 aldım iade edebilir miyim acaba trentyol satıcı 2 gün oldu daha alalı

Bence iade alırlar gibime geliyor. Kanun işi oldu mu bilmiyorum da 2 gün ise bence Trendyol iade şeyini kontrol edin. Sizlik tek gereken önemli dosyalarınız varsa alın onlar geri FreeDOS yaparlar.

Teşekkür ederim cok saolun yardımınız icin peki iyade gerekcesi ne demem gerek beklentimi karşılamadı begenmedim gibi şeyler iade iptalini etkilemez umarım

Yeni konular

Geri
Yukarı