Monster Abra A5 v16.7 "DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Gnosis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba monter Abra A5 v16.7 almak gafletinde bulundum oyun oynarken hangi oyun olduğu fark etmeksizin bu hatayı alıyorum araştırmalarım sonucunda Clevo tabanlı cihazlarda Control Center veyahut hotkey kaynaklı olabiliyor olduğu sonucuna vardım fakat ne yazık ki bir çözüm yolu bulamadım bazı çözüm yolları var fakat kişiye özel olduğu için zarar verebildiklerini gördüm bu yüzden kendi kişisel minidump dosyalarımı paylaşıyor siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum.

@Plyra çok değerli üstadım bu konuda sizin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var, bana da yardımcı olabilir misiniz, çok teşekkür ederim şimdiden.
Hata aldığım tarihler ve telefonumla çektiğim görselleri ekledim.

0ebda083-c246-4966-8f1b-ef37742b7d9e.jpg

b2b1d2d2-5001-48bb-a22e-8f992c67bdc8.jpg

Son düzenleme:
Merhaba monter Abra A5 v16.7 almak gafletinde bulundum oyun oynarken hangi oyun olduğu fark etmeksizin bu hatayı alıyorum araştırmalarım sonucunda Clevo tabanlı cihazlarda Control Center veyahut hotkey kaynaklı olabiliyor olduğu sonucuna vardım fakat ne yazık ki bir çözüm yolu bulamadım bazı çözüm yolları var fakat kişiye özel olduğu için zarar verebildiklerini gördüm bu yüzden kendi kişisel minidump dosyalarımı paylaşıyor siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum.

@Plyra çok değerli üstadım bu konuda sizin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var, bana da yardımcı olabilir misiniz, çok teşekkür ederim şimdiden.
Hata aldığım tarihler ve telefonumla çektiğim görselleri ekledim.

Eki Görüntüle 1595594

Eki Görüntüle 1595595

Windows 11'in son surumunu kullaniyorsaniz bundan kaynakli cunku bende boyle bir sorun yokken Windows 11'in son gelen guncellemesini yukledigimden berri bir daha o hatayi almadim ayni bilgisayari kullanıyorum.

Windows 11'in son surumunu kullaniyorsaniz bundan kaynakli cunku bende boyle bir sorun yokken Windows 11'in son gelen guncellemesini yukledigimden berri bir daha o hatayi almadim ayni bilgisayari kullanıyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim evet Windows 11 kullanıyorum güncellemeler otomatik hatta biraz önce bir güvenlik güncelleştirmesi daha yaptım tavsiyeniz nedir daha eski bir sürümemi geçmeliyim?

Değerli tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hocam hatalarımdan birini ekran kartlarını üst üste kurduğum için aldığım söylendi ekran kartını DDU ile kaldırıp temiz kurulum yaptıktan sonra 20 gündür ekran kartından dolayı hiçbir hata almadım bu sürede Valorant LoL vb oyunlar oynadım FPS değerlerimde gayet iyi fakat bu sefer bu klavye hatası çıktı karşıma Monster (Clevo) tabanlı Control Center uygulamalarının bu hatayı verebildiklerini okudum internetteki neredeyse her başlık bu cihazlara ve uygulamalara işaret ediyor sizce uygulamayı kaldırmak kesin bir çözüm olur mu bir de fan ayarımı o uygulama üzerinden yapıyordum buna bir çözüm öneriniz olur mu acaba iyi günler dilerim.

klavye hatası çıktı karşıma Monster (Clevo) tabanlı Control Center uygulamalarının bu hatayı verebildiklerini okudum internetteki neredeyse her başlık bu cihazlara ve uygulamalara işaret ediyor sizce uygulamayı kaldırmak kesin bir çözüm olur mu bir de fan ayarımı o uygulama üzerinden yapıyordum buna bir çözüm öneriniz olur mu acaba iyi günler dilerim.
Abraların kronik bir sorunu sanırım, Monster yazılımlarını kaldırınca genelde çözülüyor onun dışında bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı