Monster Abra A5 v16.7 vs Acer Nitro 5 AN515-45 NH.QBAEY.005

Monster olan cihazın aynısını kendim kullanıyorum.(v16.7) Isınma sorunu harici hiç bir sorununa rastlamadım daha. Bir FPS drop sorunu vardı onuda undervolt yaparak çözdüm her oyunu akıcı bir şekilde oynuyorum. Fakat Monster clevo kasa kullandığı için önermeyen sayısı bi hayli fazla.

Monster olan cihazın aynısını kendim kullanıyorum.(v16.7) Isınma sorunu harici hiçbir sorununa rastlamadım daha. Bir FPS düşmesi sorunu vardı onu da undervolt yaparak çözdüm her oyunu akıcı bir şekilde oynuyorum. Fakat Monster Clevo kasa kullandığı için önermeyen sayısı bir hayli fazla.

Bende tek mavi ekran sorunu oldu oda Windows 10 çöplügü

Bende tek mavi ekran sorunu oldu oda Windows 10 çöplügü
Hocam belki inanmazlar fakat aldıktan sonra ben Monster şikayetlerini gördüm clevo mavi ekran vb. Fakat bir kere bile bende sizin gibi doğal olarak mavi ekran yemedim Sadece 2 kere undervolt yaparken ayarı biraz fazla kaçırdım sanırım o zaman yemiştim. Mavi ekran alan sayısı çok fazla şikayetlerde. Teknolojik aletler tamamen şans işi.

Hocam belki inanmazlar fakat aldıktan sonra ben Monster şikayetlerini gördüm Clevo mavi ekran vb. fakat bir kere bile bende sizin gibi doğal olarak mavi ekran yemedim sadece 2 kere undervolt yaparken ayarı biraz fazla kaçırdım sanırım o zaman yemiştim. Mavi ekran alan sayısı çok fazla şikayetlerde. Teknolojik aletler tamamen şans işi.

Daha alalı 1 ay olmadı Excalibur gibi berbat bir şey çıkcagını düşünüyorum sonuçta ülkemizde kaliteli ürün üretmek suç üretmemek değil.

Daha alalı 1 ay olmadı Excalibur gibi berbat bir şey çıkcagını düşünüyorum sonuçta ülkemizde kaliteli ürün üretmek suç üretmemek değil.

Casper düzeltti diye düşünüyorum bir ara elime laptopu geçti ne ısınma vardı ne bir şey aşık olmuştum ama ödünç aldığım için geri vermek zorunda kaldım ama yüksek bir modeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı