Monster Abra A5 v16.7 vs HP Pavilion 15-EC2031NT

Evet.
Clevo risk işi.
Hep derim çok düşük bütçeler dışında Clevo almayın diye.
Her ne kadar önermesem de benim bütçe anca Clevo olana yetiyor.
Her ne kadar önermesem de sanırım risk alıp Clevo alacağım.
Sorgulamayın.
Olay bütçe.

Ve son olarak bunu kullanan tanıdıklarım var. Bu model Clevo ama daha az sorunlu.
Ama evet Clevo demek bol bol risk demek.
Clevo nedir hocam?

2 gündür çok kararsızım Monster düşündüm fakat kötü yorumlayanda var iyide çok karasız kaldım :(
Bu model Monster alınır.
Daha dün birinin konusunda gördüm sıcaklıklar boşta buz gibi.
Clevo nedir hocam?
Clevo kasa tipi.
Clevo kasalar bu attığınız model dışında fazla risk içerir.
Bu model daha az risk içerir.

2 gündür çok kararsızım Monster düşündüm fakat kötü yorumlayanda var iyide çok karasız kaldım :(
Teknoloji şans işi hocam. Sıkıntı da yaşamayabilirsiniz burnunuz affedersiniz boktan da çıkmayabilir. Monsterin abra serileri pek tercih edilmez şahsen ben de etmem. Lakin HP eski pavilionları da önermem kasa kalitesi olarak monsterdan daha kötü olduğunu düşünüyorum. İşlemci açısından derdiniz sadece oyun ise AMD işlemcilere yönelin öteki türlü yazılım ve performans olarak 11. nesil inteller AMD serisinden bir çok yönden daha iyi. Şahsi önerim bu iki model arasında kalmayın biraz daha araştırma yapın.

Teknoloji şans işi hocam. Sıkıntı da yaşamayabilirsiniz burnunuz affedersiniz boktan da çıkmayabilir. Monsterin abra serileri pek tercih edilmez şahsen ben de etmem. Lakin HP eski pavilionları da önermem kasa kalitesi olarak monsterdan daha kötü olduğunu düşünüyorum. İşlemci açısından derdiniz sadece oyun ise AMD işlemcilere yönelin öteki türlü yazılım ve performans olarak 11. nesil inteller AMD serisinden bir çok yönden daha iyi. Şahsi önerim bu iki model arasında kalmayın biraz daha araştırma yapın.
Hocam sonuna kadar haklısınız.
Ama cidden düşük bütçeler için risk alan çok var ülkede.
(Her ne kadar çok önermesem de %90 ben de Clevo kasa Abra alacağım.
Malum Türkiye şartları.)

Hocam sonuna kadar haklısınız.
Ama cidden düşük bütçeler için risk alan çok var ülkede.
(Her ne kadar çok önermesem de %90 ben de Clevo kasa Abra alacağım.
Malum Türkiye şartları.)
Malesef ki öyle hocam açıkcası ama zorunda gibiyiz artık bu tarz şeylerde. Monster alıp sıkıntı yaşamayanda çok kişi var MSI alıp sorun yaşayanda. 50.000 lira versek dahi ne ile karşılaşacağımızı kestiremiyoruz. Umarım daha iyilerine kavuşuruz ama dostum :D

Malesef ki öyle hocam açıkcası ama zorunda gibiyiz artık bu tarz şeylerde. Monster alıp sıkıntı yaşamayanda çok kişi var MSI alıp sorun yaşayanda. 50.000 lira versek dahi ne ile karşılaşacağımızı kestiremiyoruz. Umarım daha iyilerine kavuşuruz ama dostum :D
Aynen.
Clevo alıp memnun da var. Söven de var.
50000 TL gerip de memnun olmayan var.

Kafamı şu almıyor.
FPS sorunu diye Asus TUF'a ait konular da açılıyor forumda.
Neden Monster'ın sicili bu kadar karalanmış.

Aynen.
Clevo alıp memnun da var. Söven de var.
50000 TL gerip de memnun olmayan var.

Kafamı şu almıyor.
FPS sorunu diye Asus TUF'a ait konular da açılıyor forumda.
Neden Monster'ın sicili bu kadar karalanmış.
Monster yerli marka sponsorluk ve reklam olayı daha düşüktü. F/P ürünü olarak piyasaya sürülmeside kalitesiz algısı yaratıyor. Menteşe problemi, kart problemi, sürücü problemi vs. en ufak hata da bilgisizce marka kötüleniyor sadece. Bu da çığ olup büyüyor malesef. En ufak hata da MSI göze batmaz ama MONSTER batar.

Monster yerli marka sponsorluk ve reklam olayı daha düşüktü. F/P ürünü olarak piyasaya sürülmeside kalitesiz algısı yaratıyor. Menteşe problemi, kart problemi, sürücü problemi vs. en ufak hata da bilgisizce marka kötüleniyor sadece. Bu da çığ olup büyüyor malesef. En ufak hata da MSI göze batmaz ama MONSTER batar.
Evet.
Yalan yok bazı sorunları var. Sorunsuz marka yok. Teknoloji şans işi. Günde en az 10 adet FPS drop konusu açılıyor laptoplarla ilgili.
Ama dediğiniz gibi F/P temelli olması ve Türk'lerdeki pahalı marka iyidir mantığı nedeniyle bir FPS drop MSI göze batmıyor, Monster 'da çığ oluyor.
Biraz ön yargılı bir milletiz.
Ama yalan yok cidden kasa konusunda biraz daha gelişse çok iyi marka olucak.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı