Monster Abra A5 v17.1 laptop ilk izlenimlerim

fanajal

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Monster A5 v17.1 laptopum 3 gün önce geldi. Ben de hemen bir abimize teslim ettim. Windows kurulumlarini driver gerekli ofis programlarini kurdurdum. Arayip sordugumda laptop çok kalite gayet hizli hatta uzun zamandir bu kadar hizli bir laptopla calismamistim dedi. Ben de hemen bir 8 GB daha Dual olmasi için RAM sipariş ettim Kingston marka. Abimizin adresine yolladim. Bugün laptopu hazir vaziyet aldim. RAM'lar Dual Channel 16 GB olarak çalışıyor CPU zden baktim. Ayrica üzerinde gelen RAM Samsung 8 GB. M.2 SSD Crucial. Laptopu açtık kurcaladik kizimla birkaç oyun oynadik:). İzlenimlere gelirsek ben cihazi çok beğendim gayet akici sessiz ve hizli. Ekran IPS çok iyi yapilan testlerde ölü piksele raslanmadi. Ses surroud olduğu belli gayet net cızırtı patırtı yok fakat öyle bir bass sesi yok. Laptopun alt kisminda ızgaraları var havalandirma yeterli gözüküyor. Fanlari en üst moda altigimda pek de abarti ses duymadim henüz yeni olduğu için olabilir. Şarj ünitesi çok estetik kibar kablo uzunluğu çok güzel. Sarjida tasaruf modunda 2.3 saat gider gibi. Eksi yanlarından bahsedersek klavyesi basit gözüküyor yani ben buradayım diye bagirmiyor, kasa köşeleri keskin bırakılmış biraz daha oval olsaymis daha estetik olurdu. i5 11400 h 3050 RTX ekran karti 500 M.2 SSD 8 GB RAM iki hafta önce 8500'e aldim bu fiyata gayet hoş cihaz. İndirime girer de denk getirebilen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. İçinin resimlerini de atiyorum:)

IMG-20211025-WA0003.jpg
IMG-20211025-WA0002.jpg

Geri
Yukarı