Çözüldü Monster Abra A5 v17.2.3 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Muhammed çifçi

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32 GB Crucial 3200MHz DDR4
Ekran kartı
3050 Ti
İşlemci
i5 11400H

Arkadaşlar rica etsem bakar mısınız? Ayda 1 falan oyun oynarken bu hatayı alıyorum. 3050 Ti olacak yanlış yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
kbdclass.sys servisi klavye yazılımıyla alakalı bir problem var, bu soruna da büyük ihtimalle Monster'ın Control Center adlı uygulaması neden oluyor. İnternette baktığımda bu problemin genel olarak Monster cihazlarda olduğunu gördüm. Çözüm için şurada anlatılanları yapın:

Çözülmezse burada söylenenleri de yapın.

Alıntıladığım mesajları barındıran konudaki cihaz Abra V17 serisinden yani sizin cihazla çok benzer, muhtemelen çözüm işe yarayacaktır. Problem çıkma olasılığı yani klavyenizin çalışmama olasılığı da var, bunun için hazırda bir Windows USB'si bulundurun ve verilerinizi yedekleyin.

Control Center'ı da silebilirsiniz sorunu çözmek için ama bu yola başvurmak isteyeceğinizi pek sanmıyorum.
kbdclass.sys servisi klavye yazılımıyla alakalı bir problem var, bu soruna da büyük ihtimalle Monster'ın Control Center adlı uygulaması neden oluyor. İnternette baktığımda bu problemin genel olarak Monster cihazlarda olduğunu gördüm. Çözüm için şurada anlatılanları yapın:

Çözülmezse burada söylenenleri de yapın.

Alıntıladığım mesajları barındıran konudaki cihaz Abra V17 serisinden yani sizin cihazla çok benzer, muhtemelen çözüm işe yarayacaktır. Problem çıkma olasılığı yani klavyenizin çalışmama olasılığı da var, bunun için hazırda bir Windows USB'si bulundurun ve verilerinizi yedekleyin.

Control Center'ı da silebilirsiniz sorunu çözmek için ama bu yola başvurmak isteyeceğinizi pek sanmıyorum.

Çözüm

Denedim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim sonuçları güncellerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…