Monster Abra A5 v17.2 alınır mı?

İkisinde de 8gb RAM var ama 3050alırsam artırma yapabilirim. İki kartın arasında 600lira fark var ti alırsam yaza kadar RAM 8 kalacak. Eğer aralarında videolardaki gibi 7-8 Fps fark varsa dişe dokunur bir fark yoksa 16gb ramli 3050 daha mantıklı geliyor. Sen ne düşünüyorsun dostum
Aralarında çok bir fark yoktu diye hatırlıyorum. YouTube dan karşılaştırma videolarına bakabilirsin.
8gb lık modeli daha ucuzsa onu al. Kendin 8gb ram eklemenin sana maliyeti 300₺. Monster çok daha fazla fark koymuşsa verme boşuna.

Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 model bir bilgisayar aldım FreeDOS 4 gün kullandım 4. gün bilgisayarı normal açık çalışır haldeyken tek elimle tek taraftan kaldırdım ve bilgisayar tam anlamıyla bitti ne olduğunu anlamış değilim başta PC'nin ekranı karelendi görüntü bozuldu ve yeniden başlatıp mavi ekran hatası verdi daha sonrasında bilgisayar tekrar açıldı ve 30 saniye kadar açık normal durdu sonra yeniden başlattı kendini bu sefer ekran gelmedi hiçbir şey olmadı bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor kapatıp bilgisayarı 1 2 saat sonra tekrar başlattığımda sadece ekranda Monster yazısı geliyor ama devamı gelmiyor ekran yine simsiyah oluyor sizce neden oluyor bir bilgisi olan var mı beni aydınlatabilecek en son şarj kablosunu çıkardığımda bilgisayar hiç başlatılmadı bile şu an teknik serviste ne diyeceklerin çok merak ediyorum

Ayrıca bu 4 günlük sürede 2 oyunu test ettim NFS Heat ve Assassin's Creed Origin'di NFS de oyun başlatıldıktan en geç 5 dakika sonra işlemci sıcaklığı 90-95 arası gidiyor AC de bu sıcaklık 80 90 arası bunu da ekleyim RDR 2 falan deneseydim nasıl olacaktı çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
arkadaşlar monster abra a5 v17.2 model bi bilgisayar aldım freedos 4 gün kullandım 4. gün bilgisayarı normal açık çalışır haldeyken tek elimle tek taraftan kaldırdım ve bilgisayar tam anlamıyla boku yedi ne olduğunu anlamış değilim başta pc nin ekranı karelendi görüntü bozuldu ve yeniden başlatıp mavi ekran hatası verdi daha sonrasında bilgisayar tekrar açıldı ve 30 saniye kadar açık normal durdu sonra yeniden başlattı kendini bu sefer ekran gelmedi hiçbir şey olmadı bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor kapatıp bilgisayarı 1 2 saat sonra tekrar başlattığımda sadece ekranda monster yazısı geliyor ama devamı gelmiyor ekran yine simsiyah oluyor sizce neden oluyor bi bilgisi olan var mı beni aydınlatabilecek en son şarj kablosunu çıkardığımda bilgisayar hiç başlatılmadı bile

Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 model bir bilgisayar aldım FreeDOS 4 gün kullandım 4. gün bilgisayarı normal açık çalışır haldeyken tek elimle tek taraftan kaldırdım ve bilgisayar tam anlamıyla bitti ne olduğunu anlamış değilim başta PC'nin ekranı karelendi görüntü bozuldu ve yeniden başlatıp mavi ekran hatası verdi daha sonrasında bilgisayar tekrar açıldı ve 30 saniye kadar açık normal durdu sonra yeniden başlattı kendini bu sefer ekran gelmedi hiçbir şey olmadı bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor kapatıp bilgisayarı 1 2 saat sonra tekrar başlattığımda sadece ekranda Monster yazısı geliyor ama devamı gelmiyor ekran yine simsiyah oluyor sizce neden oluyor bir bilgisi olan var mı beni aydınlatabilecek en son şarj kablosunu çıkardığımda bilgisayar hiç başlatılmadı bile şu an teknik serviste ne diyeceklerin çok merak ediyorum

Ayrıca bu 4 günlük sürede 2 oyunu test ettim NFS Heat ve Assassin's Creed Origin'di NFS de oyun başlatıldıktan en geç 5 dakika sonra işlemci sıcaklığı 90-95 arası gidiyor AC de bu sıcaklık 80 90 arası bunu da ekleyim RDR 2 falan deneseydim nasıl olacaktı çok merak ediyorum.
Servislik olmuş hocam belki de kasaya bastırınca bir noktadan kısa devre oldu bilemiyorum. 4 günde böyle olması kötü olmuş cidden. Garantiye yollayın inşallah kullanıcı hatası demezler.

Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 model bir bilgisayar aldım FreeDOS 4 gün kullandım 4. gün bilgisayarı normal açık çalışır haldeyken tek elimle tek taraftan kaldırdım ve bilgisayar tam anlamıyla bitti ne olduğunu anlamış değilim başta PC'nin ekranı karelendi görüntü bozuldu ve yeniden başlatıp mavi ekran hatası verdi daha sonrasında bilgisayar tekrar açıldı ve 30 saniye kadar açık normal durdu sonra yeniden başlattı kendini bu sefer ekran gelmedi hiçbir şey olmadı bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor kapatıp bilgisayarı 1 2 saat sonra tekrar başlattığımda sadece ekranda Monster yazısı geliyor ama devamı gelmiyor ekran yine simsiyah oluyor sizce neden oluyor bir bilgisi olan var mı beni aydınlatabilecek en son şarj kablosunu çıkardığımda bilgisayar hiç başlatılmadı bile şu an teknik serviste ne diyeceklerin çok merak ediyorum.

Vallahi ben MSI aldım. Monster'ın çok şikayeti vardı.

Vallahi ben MSI aldım. Monster'ın çok şikayeti vardı.

Marka model rica edebilir miyim Monster'i iade etmeyi düşünüyorum.

Babamda Lenovo Ideapad var cihaz aşırı başarılı oyun bilgisisayarı olmamasına rağmen ısınma sorunu yok. Klavyede A tuşunu kırdık servise gönderdik parası neyse veririz diye adamlar hem klavyeyi hem de alt kasayı yenilediler 11 gün gibi bir sürede. Bence Lenovo bu konuda başarılı öneririm.

Çok kısa sürmüş 🤣

Edit: Bilgisayarı teknik servise teslim ettikten 3 gün sonra teslim aldım bilgisayarı yenisiyle değiştirmişler. Eski bilgisayarda bozuk olan bir parça olduğunu ama hangi parça olduğunu söylemediler. Durum böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı