Monster Abra A5 v17.2 alınır mı?

Kesinlikle alma bu ay Abra 17.1 aldım berbat bir cihaz iade ettim. 3050 Ti gözünü boyamasın. İlla RTX olacak diyorsan linklere birkaç model bıraktım. Bütçeni 12 binlere yükseltebilirsen aynı şekilde RTX'li cihazlar var.

Asus Tuf Dash RTX 3050
Asus Tuf RTX 3050Tİ
Msi 1660Tİ

Teşekkürler.

HP victus çöp kasa kalitesi berbat, ısınıyor Monster'a ısınıyor diyorsanız HP victus cehennem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buraya Abra a5v17.2 detaylı incelemeyi bıraktım Monster'ın kendi kanalı buradan bak daha iyi karar verirsin.

Yok vallahi Monster'a zaten ısınmamıştım bu yorumları gördüm asla diyorum içimden beğenen insan sayılı.

Teşekkürler.

Yok vallahi Monster'a zaten ısınmamıştım bu yorumları gördüm asla diyorum içimden beğenen insan sayılı.

Kesinlikle sana tavsiyem ASUS MSI Lenovo bu 3 markadan başka marka alma. Hele hele Monster ve excalibura hiç bulaşma adamlara o kadar sorunlu bilgisayar geliyor ki aşırı sıra oluyor.

Teşekkürler.

Yok vallahi Monster'a zaten ısınmamıştım bu yorumları gördüm asla diyorum içimden beğenen ins

Kesinlikle sana tavsiyem ASUS MSI Lenovo bu 3 markadan başka marka alma. Hele hele Monster ve excalibura hiç bulaşma adamlara o kadar sorunlu bilgisayar geliyor ki aşırı sıra oluyor.
yazdığın markalar iyide lenovoda pek iyi değil
ben aldım bu monster'ı daha bir sorun bile yaşamadım fazlada ısınmıyo inş sorun yaşamam

Lenovo zaten Monster'dan sorunlu servise gönderdiğim bilgisayarın alt kasada vida yerini kırmışlar kasanın o tarafı çıkıp duruyor.
Arkadaşlarımdan çok Monster kullanan var sizin yazdığınız sorunların hiçbirini yaşayanını görmedim hepsi memnun.

Babamda Lenovo Ideapad var cihaz aşırı başarılı oyun bilgisisayarı olmamasına rağmen ısınma sorunu yok. Klavyede A tuşunu kırdık servise gönderdik parası neyse veririz diye adamlar hem klavyeyi hem de alt kasayı yenilediler 11 gün gibi bir sürede. Bence Lenovo bu konuda başarılı öneririm.

https://www.hepsiburada.com/monster...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000AD3BC değerlendirmelerini oku, burda monster ı kötüleyecek kişı çok, 11 değerlendirme var hepsi 5 yıldız ve kasa hakkında çok iyi yazmışlar bu adamlar bilgisayarı alıp değerlendirenler
bir bilgisayar hakkında yorum yapacaksanız almış olanlara sorun, ürünü test etmemiş eski ürünlerine göre yeniside sorunlu oluyor bunlara göre

Son düzenleme:
Babamda Lenovo Ideapad var cihaz aşırı başarılı oyun bilgisisayarı olmamasına rağmen ısınma sorunu yok. Klavyede a tuşunu kırdık servise gönderdik parası neyse veririz diye adamlar hem klavyeyi hem de alt kasayı yenilediler 11 gün gibi bir sürede. Bence Lenovo bu konuda başarılı öneririm.

Servisinin güzel olduğunu öğrenmem iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı