Monster Abra A5 v17.2 vs Excalibur G770

Bu özelliklerde bu fiyat başka markalarda yok markaları beğenip beğenmemek senin tercihin ama yinede bu kadar fazla kötülemeyi hakettiklerini düşünmüyorum bu özelliklerde diğer markalar en az 3 4 bin lira pahalı
HP victus' a da bı bakabilirsin en son baktığımda fiyatları makuldu

watt değerleri aynı 60+15
İsterseniz youtube'da iki ekran kartını karsilastıran videolar var onlarada bı bakın derim ona göre de karar verebilirsiniz

Gayet bulunuyor, hem işlemcisi iyi hem ekran kartı Ti. Ama çöpleri almak istiyorsunuz galiba.

HP victus' a da bı bakabilirsin en son baktığımda fiyatları makuldu

İsterseniz youtube'da iki ekran kartını karsilastıran videolar var onlarada bı bakın derim ona göre de karar verebilirsiniz
İşlemci ve ram olarak düşünürsek ram arttırmaya kalksam yaklaşık 1000 tl daha pahalı oluyor monster ekran kartları arasında aman aman bi fark olduğunu düşünmüyorum

Gayet bulunuyor, hem işlemcisi iyi hem ekran kartı Ti. Ama çöpleri almak istiyorsunuz galiba.

hocam bütçe 17 ,18e zor çıkabilirim o yüzden bunları tercih ediyorum

İşlemci ve ram olarak düşünürsek ram arttırmaya kalksam yaklaşık 1000 tl daha pahalı oluyor monster ekran kartları arasında aman aman bi fark olduğunu düşünmüyorum

Bence yinede farklı markalara yönelin üstteki HP victus gayet iyi pişman olursunuz bunlardan birini alırsanız

Açıkçası bilgisayarı çok fazla zorlamıycam bu yüzden sadece işlemci ve ekran kartı arasında kaldım ileriye dönük için yoksa şu anda çok muhteşem bir performans beklemiyorum

Geri
Yukarı