Monster Abra A5 v17.2 vs Excalibur G770

Hala dik başlılık ediyorsunuz yarım yamalak bilginiz ile. Kendinizi koşullamışsınız. Monsterin her ürünü çöp demiyor kimse, farklı modellerde monsterin çok önerilen modelleride var mesela. Fakat sizin attığınız model sıkıntılı bir model anlayabiliyormusunuz ? Bu sorunlu model sadece monsterda değil samsung modelde de olabilir , MSI olabilir , Asus olabilir farketmiyor. Her markanın sıkıntılı ürünü olabilir. Fazla düşünmeyin siz bu kafa ile. Birde algı yaratmakla itham ediyorsunuz. Alın birini geçin.
Dostum bence konuşmanı düzelt ortada bütçe var ve iki bilgisayar var bir çok başlık okudum bir çok video izledim bu dediklerinizin hepsinide gördüm forumada yazıp hangisinin daha mantıklı olduğunu sormak istedim ama senin gibi algılamada problem yaşayan biriyle karşılaşıcağımı düşünmemiştim anladık tamam clevo kasa alev alıyor patlıyor çok iyisiniz :D

Bu özelliklerde bu fiyat başka markalarda yok markaları beğenip beğenmemek senin tercihin ama yine de bu kadar fazla kötülemeyi hakettiklerini düşünmüyorum bu özelliklerde diğer markalar en az 3 4 bin lira pahalı.

Kullanıyorum da gömüyorum. Alev alev şu anda.

Dostum bence konuşmanı düzelt ortada bütçe var ve iki bilgisayar var bir çok başlık okudum bir çok video izledim bu dediklerinizin hepsinide gördüm forumada yazıp hangisinin daha mantıklı olduğunu sormak istedim ama senin gibi algılamada problem yaşayan biriyle karşılaşıcağımı düşünmemiştim anladık tamam clevo kasa alev alıyor patlıyor çok iyisiniz :D
Al kardeşim monster keyfine bak :D

Arkadaşa bas bas bağırıyoruz çöp diye, hala algı diyor. Al ikisinden birini aldıktan sonra yok ısınıyor yok anakart arızası diye de konu açarsın artık 😃 Hocalarımın attığı HP Visctusu al işte.

Attığınız 2 laptoptan daha iyi laptop, ama 2 sinden biri derseniz Excalibur ama kötü bir laptop.
Amd li modeli bu nasıl hocam

Attığınız 2 laptoptan daha iyi laptop, ama 2 sinden biri derseniz Excalibur ama kötü bir laptop.
Monster ve Casperı servis açısındanda istiyorum

Amd li modeli bu nasıl hocam
Güzel ama 12500H daha güçlüdür, ayrıca DDR5 RAM kullanır.
Ama sizin attığınızda 16 GB RAM var. Sonradan RAM takamam derseniz onu alın.

Geri
Yukarı