Monster Abra A5 v17.2 vs v19.2

Neye karar verdiniz bende karar aşamasındayım ya HP Victus 3060 ya da Lenovo bakıyorum.
Ben masaüstü kullanıyorum monster abra serisine para vereyin pişman olursunuz.

Tamam fakat siz genel olarak Monster kötü demişsiniz yani genelleme yapmışsınız. Abra olarak belirtebilirdiniz. Tulpar T7 v 20.2 kullanıyorum ve memnunum.
Tulpar serisini bilmiyorum dostum fiyatları 25-30 geçecek gibi benim dediğim 18 bin tl bayılıp abra alınmaz.

Arkadaslar merhaba. Son birkac gundur is yogunlugundan test etmeye vakit bulamamistim. Bilgisayarda izlenimlerim genel olarak iyi. Hoparlor ses kalitesi guzel. Az once Dota2 oynadim ve acilirken bi takilma yapti ama oyun icinde hicbir sikinti cikmadi. Sanirim driver kurarken yanlis birsey yaptim suan bazi oyunlarda RTX degil entegre gpu kullaniyor. Ayarlamasi basit zaten kucuklugumden beri bu sorun cikiyor karsima 😃 Neyse bugun is yerinde Forza Horizon 5 oynadim ve videoya aldim. Sicaklik degerleri vs videoda gozukuyor. Takildiginiz yer olursa sormaktan cekinmeyin :) iyi seyirler...
Not: Videonun bulanmasi nvidia shadowplay'den kayit aldigim icin. Yoksa oyunda oyle bir bozulma olmadi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba. Son birkac gundur is yogunlugundan test etmeye vakit bulamamistim. Bilgisayarda izlenimlerim genel olarak iyi. Hoparlör ses kalitesi guzel. Az once DotA2 oynadim ve acilirken bir takilma yapti ama oyun icinde hiçbir sıkıntı cikmadi. Sanirim driver kurarken yanlış bir şey yaptim şu an bazi oyunlarda RTX degil entegre GPU kullaniyor. Ayarlamasi basit zaten kucuklugumden beri bu sorun cikiyor karsima 😃 neyse bugün is yerinde Forza Horizon 5 oynadim ve videoya aldim. Sicaklik degerleri vs videoda gozukuyor. Takildiginiz yer olursa sormaktan cekinmeyin :) iyi seyirler...
Not: Videonun bulanmasi NVIDIA Shadow Play'den kayit aldigim icin. Yoksa oyunda oyle bir bozulma olmadi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sana ulaşmak için uğraştım bir türlü görüşemedik Facebook'tan istek attım.
Laptop genel olarak memnun musun?

Ram'i haftasonu 16GB yapip 1TB SSD taktigimda daha memnun olacagimi dusunuyorum. Cunku GTA5'de hizli giderken anlik fps dusuyor. Videoda da gormussunuzdur, oyun Dusuk bellek uyarisi verip duruyor. onun disinda bir sorun yok.

Istek kismini okumamisim pardon. Facebook'ta 2 hesabim var. Birini artik kullanmiyorum digerini eklemen gerek.

Son düzenleme:
RAM'i hafta sonu 16 GB yapip 1TB SSD taktigimda daha memnun olacagimi dusunuyorum. Cunku GTA 5'te hizli giderken anlik FPS dusuyor. Videoda da gormussunuzdur, oyun dusuk bellek uyarisi verip duruyor. Onun disinda bir sorun yok.

Istek kismini okumamisim pardon. Facebook'ta 2 hesabim var. Birini artik kullanmiyorum digerini eklemen gerek.

Bir sorun var mı berke alınır mı? Cihaz memnun musun sıcaklık ekran kartı nasıl.

Bir sorun var mı berke alınır mı? Cihaz memnun musun sıcaklık ekran kartı nasıl.
Acilirken ya sol hoparlorden ya da fandan (neresi oldugunu tam cozemedim) dip ses geliyor sonra kesiliyor. Sorun mu bilmiyorum ama cok memnunum. oynadigim en agir oyun forza 5 ve sicaklik degerleri CPU 70-75 derece arasi max 80 gordum onda da fanlari artirdi geri dustu sicaklik. GPU ise 60-65 derecede. 70derece oldugunu bile gormedim. Ram'i 16GB yaptim ve kendi Samsung 970 EVO 1TB ssd'mi taktim. performansi daha da artti diyebilirim. Aksama RDR2 oynamayi dusunuyorum sicaklik degerlerini paylasirim ancak video atmam haftasonunu bulur cunku haftaici kaldigim yerde internet yok. Haftasonu atabilirim ancak.
OZET: Cihazdan memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı