Monster Abra A5 v18.1.3 alınır mı?

OnurOfc

Hectopat
Yer
İstanbul
Alınabilir bir model, alternatif olarak Lenovo var.

Kasası sağlam. Sanırım alimunyum kasası var. Özellikleri vs hoşuma gitti. Var mı fikri olan daha önce kullanan?

Abra A5 V18.2 modelini öneririm 3050 Ti var daha iyi performans alırsın kasa olarak da aynı ekran çerçevesi bile alüminyum.

Alınabilir bir model, alternatif olarak Lenovo var.
16gb ram var monsterda. Ayrıca 8 çekirdek ile i7 nin fark atacağını düşünüyorum.

16gb ram var monsterda. Ayrıca 8 çekirdek ile i7 nin fark atacağını düşünüyorum.
İşlemci tarafında daha iyi olduğu kesin fakat 3050 Ti avantajı var diğer tarafta. Render ile işin yok ise ben Lenovo tarafını tercih ederdim. Çünkü tekli çekirdek ve oyun performansı olarak 5600H gayet iyi bir işlemci. Ayrıca arada da yabana atılmayacak bir fiyat farkı var.
İndirime de denk geldiği zaman çok daha alınası bir model oluyor.

İşlemci tarafında daha iyi olduğu kesin fakat 3050 Ti avantajı var diğer tarafta. Render ile işin yok ise ben Lenovo tarafını tercih ederdim. Çünkü tekli çekirdek ve oyun performansı olarak 5600H gayet iyi bir işlemci. Ayrıca arada da yabana atılmayacak bir fiyat farkı var.
İndirime de denk geldiği zaman çok daha alınası bir model oluyor.
Yok hocam aktif olarak edit vs işleriyle uğraşıyorum o yuzden intel tarafını tercih ettim. 2 3 haftam daha var karne indirimine vs de girerse monster tarafindayim

Yeni konular

Geri
Yukarı