Monster Abra A5 V18.2.3 nasıldır?

Kuzenime aldık, tipik Monster halen fanlar kalkışa hazırlanan Boeing gibi çalışıyor. FPS'ler beklentimizin altındaydı ancak buna rağmen daha yüksek FPS aldığımız masaüstünden daha akıcı hissettirdi oyunlar.

O zaman bu bütçede bunu alması mantıklı olur.
Hocam allah korusun önceki laptobum buydu işte fanlar uçak gibi ve coil whine vardı iade etmekle uğraşıyorum hala.
Kuzenime aldık, tipik Monster halen fanlar kalkışa hazırlanan Boeing gibi çalışıyor. FPS'ler beklentimizin altındaydı ancak buna rağmen daha yüksek FPS aldığımız masaüstünden daha akıcı hissettirdi oyunlar.
Fanlar çok mu rahatsız ediciydi? Sessiz çalışan bi laptop öneriniz var mi peki?

Hocam Allah korusun önceki laptopum buydu işte fanlar uçak gibi ve coil whine vardı iade etmekle uğraşıyorum hala.

Fanlar çok mu rahatsız ediciydi? Sessiz çalışan bir laptop öneriniz var mi peki?

Pardon onunki i5 11400h olan modeli, kulaklık takıyorsanız sorun yok ancak kulaklık takmadan oyun oynamak isterseniz sürekli rahatsız edici bir fan sesi ile karşı karşıyasınız.

Pardon onunki i5 11400h olan modeli, kulaklık takıyorsanız sorun yok ancak kulaklık takmadan oyun oynamak isterseniz sürekli rahatsız edici bir fan sesi ile karşı karşıyasınız.
Anladım hocam. Ben önceki laptobu yurtta kullanamiyordum bile o denli sesiydi. Uykudan uyandıracak kadar fan sesi yapıyordu. Monster o kadar değilse sorun yok.

Geri
Yukarı