Monster Abra A5 v18.2 batarya süresi kaç saat?

Cpt Price

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H MB
AMD Ryzen 5 5500 4.2 Ghz CPU
Sapphire Nitro RX 6700 10 GB GPU
XPG Gammix D30 2x8 GB RAM
Apacer AS2280P4 512GB SSD
Merhaba arkadaşlar, aynı bilgisayarı kullananlar bir bakabilir mi acaba?
Oyunlarda işlemci ve ekran kartı sıcaklığınız kaç derece oluyor?
Pil kullanımında kaç saat götürüyor?

Merhaba arkadaşlar, aynı bilgisayarı kullananlar bir bakabilir mi acaba?
Oyunlarda işlemci ve ekran kartı sıcaklığınız kaç derece oluyor?
Pil kullanımında kaç saat götürüyor?
1 saat 30 dakika. Bilgisayarı yakın zamanda almama rağmen bu batarya performansı üzdü açıkçası. Açıkçası A5 serisindense A7 serisine bakmanı tavsiye ederim. Kasa kalitesi tahmin ettiğimden çok düşük. Kasa yamuk geldi. Düz masada laptop sallanıyor. Hafif eğimli masalarda bileği kasaya koyunca adeta dans ediyor. Meşguliyetimden dolayı garantiye yollama fırsatını henüz bulamadım. Şarj süreside ofis modunda dizi-film izleyerek birden fazla kez denendi.

Sıcaklık konusunda da fazla takip etmediğimi belirterekten 80 dereceyi geçmediğini söyleyebilirim. Sıcaklık konusunda sorun yaşamadım ama fan sesleri yüksek oluyor bu soğutmaya karşılık olarak.

1 saat 30 dakika. Bilgisayarı yakın zamanda almama rağmen bu batarya performansı üzdü açıkçası. Açıkçası A5 serisindense A7 serisine bakmanı tavsiye ederim. Kasa kalitesi tahmin ettiğimden çok düşük. Kasa yamuk geldi. Düz masada laptop sallanıyor. Hafif eğimli masalarda bileği kasaya koyunca adeta dans ediyor. Meşguliyetimden dolayı garantiye yollama fırsatını henüz bulamadım. Şarj süreside ofis modunda dizi-film izleyerek birden fazla kez denendi.

Sıcaklık konusunda da fazla takip etmediğimi belirterekten 80 dereceyi geçmediğini söyleyebilirim. Sıcaklık konusunda sorun yaşamadım ama fan sesleri yüksek oluyor bu soğutmaya karşılık olarak.
Kanka PC'yi kullanıyorum zaten. Benim kasa da yamuk bu arada, sağ tarafında bir sorun var gibi.

Kanka PC'yi kullanıyorum zaten. Benim kasa da yamuk bu arada, sağ tarafında bir sorun var gibi.
Desteğe şu kasa altındaki kauçuk desteklerden yollayabilir misiniz dedim. Bir şekilde kendim çözerim diye düşünüyordum. Ne yazarsam yazayım bilgisayarı bize yollayın diyorlar. Meşguliyetim var diyorum bana kargo kodu atıyorlar 🤦‍♂️ Stajdır, projedir onları da geçtim. Kasayı yollarsam ağır işlemden geçirmelerinden de korkuyorum. Aldığım ilk gün ekstra 8 GB RAM taktırdım. Kasanın altındaki siyah vidaların boyası kalkmış orijinal rengi gözüküyor. Estetik dertleri de yok adamların.

Desteğe şu kasa altındaki kauçuk desteklerden yollayabilir misiniz dedim. Bir şekilde kendim çözerim diye düşünüyordum. Ne yazarsam yazayım bilgisayarı bize yollayın diyorlar. Meşguliyetim var diyorum bana kargo kodu atıyorlar 🤦‍♂️ stajdır, projedir onları da geçtim. Kasayı yollarsam ağır işlemden geçirmelerinden de korkuyorum. Aldığım ilk gün ekstra 8 GB RAM taktırdım. Kasanın altındaki siyah vidaların boyası kalkmış orijinal rengi gözüküyor. Estetik dertleri de yok adamların.

Adamlarin isi o dansa davet gibi teknik servise davet ediyorlar gormeden bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı