İade edebiliyorsanız edin yoksa Tüketici haklarına başvurun para veriyorsunuz sonuçta
Aga şimdi adamlara Coil Whine'dan iade alıyor musunuz diye yazdım. Bakalım cevap olumlu olmazsa direk tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Merhaba arkadaşlar cihazı alalı 3 hafta oluyor. Cihazı aldığım günden beri aslında cızırtı vardı ama genelde boştayken oluyordu. Şimdi oyuna girdiğimde bile rahatsız edecek şekilde cihazın tam arka orta kısmından bir cızırtı sesi geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Şu an başka bir şehirde öğrenciyim. Okuldan dolayı laptopu servise veremiyorum. Konu hakkında bilgileriniz varsa lütfen benimle paylaşır mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam daha önce sanırım bu sitede yada başka bir yerde emin değilim böyle bir problemle karşılaşan bir konu okumuştum. Klavyedeki renklendirme ile ilgisi olduğunu tespit etmişti. Renkler arasında geçiş yapabilir misin belki faydası olur o arkadaş öyle çözmüştü çünkü.

Hocam daha önce sanırım bu sitede yada başka bir yerde emin değilim böyle bir problemle karşılaşan bir konu okumuştum. Klavyedeki renklendirme ile ilgisi olduğunu tespit etmişti. Renkler arasında geçiş yapabilir misin belki faydası olur o arkadaş öyle çözmüştü çünkü.
Aga kapatıp açtım, rengini de değiştirdim ama pek olmadı gibi.

Aga kapatıp açtım, rengini de değiştirdim ama pek olmadı gibi.
Doğrudur hocam, o arkadaş sadece mavi, kırmızı gibi renklerde kullanabiliyordu diğer renklerde cızırtı devam ediyordu. Denk gelmişken söyleyeyim dedim, inşallah çözebilirsiniz.

Doğrudur hocam, o arkadaş sadece mavi, kırmızı gibi renklerde kullanabiliyordu diğer renklerde cızırtı devam ediyordu. Denk gelmişken söyleyeyim dedim, inşallah çözebilirsiniz.
inşallah kardeşim sağolasın.

@Cpt Price Bende aynı cihazdan aldım ve benim cihazda cızırtı yapıyor. Sizin konunun olmasaydı bu konuda bir inceleme yapmak aklıma gelmezdi. İade edip farklı marka bir cihaz almayı düşünüyorum.
Hocam öncelikle merhaba, dün Monster'a mail atmıştım. Bugün cevap gelmiş. Bir anormallik olmadığını yazmışlar. Bu arada ben de internette baya araştırma yaptım. Asus, HP, Dell gibi köklü markalarda da bu sorun oluyormuş.
1636996308155.png

@Cpt Price Hocam o konuda bilgim yok. Sizin konunuzu görmesem inanan o sesten haberim bile olmazdı. Bende oyunda test yaptım bir ara ses biraz yükseldi gibi geldi. İade edersem yeni bilgisayarı 2-3 aya anca bulabilirim. Herhangi bir sorun olursa Monster yardımcı olur diye düşünüyorum. Ne yapacağımı bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı