Monster Abra A5 V18.2 vs A7 V11.4.3

Bence 18.2 bende bu iki model arasinda kalmistim çok arastirdim 18.2 hem alüminyum ekranı sadece sanirim hem hafif 2 kg.Digerinin artisi 17 inç oluşu.

Bence 18.2 ben de bu iki model arasında kalmıştım çok araştırdım 18.2 hem alüminyum ekranı sadece sanirim hem hafif 2 kg. Diğerinin artısı 17 inç oluşu.

Hocam V18 Clevo kasa kullanır iken V11 tofang kasa kullanır. Tofang kasa kalitesi Clevo'ya göre daha iyi. V18 ve diğer Abra serisi laptoplarda (V11 hariç.) Isınma, kasanın durduk yere çatlaması gibi sorunlar var. Ama V11'de bu sorunlar görünmedi henüz.

V11 daha iyi. Kasa kalitesi V18'den çok daha iyi.

Bana da V11 daha iyi geliyor da ekran karti performans açısından çok bir fark olur mu acaba?

Böyle bir ürün de varmış RAM sonradan yükseltilebileceği için bu biraz daha mantıklı gibi.

Son düzenleme:
Bana da V11 daha iyi geliyor da ekran karti performans açısından çok bir fark olur mu acaba?

Böyle bir ürün de varmış RAM sonradan yükseltilebileceği için bu biraz daha mantıklı gibi.

V11 her türlü daha iyi hocam. V18 alınmaz.

E arkadaşlar ben gecen gün aradim Monster'i V18 daha iyi dediler. Demek onlarda tam hakim değil. Bende öğrenmiş oldum alirsam V11'e yonelmekte fayda var.

E arkadaşlar ben geçen gün aradim Monster'ı V18 daha iyi dediler. Demek onlarda tam hakim değil. Bende öğrenmiş oldum alırsam V11'e yönelmekte fayda var.

Dostum adamlar sence kendi ürünlerini kötüler mi? Kötülemez tabii ki. Onların amacı bize ürün satmak sadece.
V11 dışında hiçbir Abra serisi laptop alınmaz bu arada.

Hocam V18 Clevo kasa kullanır iken V11 tofang kasa kullanır. Tofang kasa kalitesi Clevo'ya göre daha iyi. V18 ve diğer Abra serisi laptoplarda (V11 hariç.) Isınma, kasanın durduk yere çatlaması gibi sorunlar var. Ama V11'de bu sorunlar görünmedi henüz.
Bilmeden konuşmak enteresan bir durum? Sen kasa üreticisi kaç kere araştırdın. Neye dayanarak adamların kasasına sallıyorsun.
1- V18 serisi kasalar IDO yazan kasa tongfang orjinal kasası
2- Kaynak göstermeden insanları yanlış yönde yönlendirme.
3- Kardeşim sende kaynaksız bilgilere inanma!

Yeni konular

Geri
Yukarı