Monster Abra A5 v19.2.4 vs Monster Abra A5 v19.3.4

Bütçe
27.000
Zor bir işlem değil, en kötü servise vs yaptırabilirsin. Olmaz derseniz de bu bakılabilir.

Çok teşekkür ederim. Bir de şeyi merak ettim. Monster'ı neden önermiyor sunuz ?

Mağazadan alsam orada yükseltme işleminde yardımcı olurlar mı ?

Çok teşekkür ederim. Bir de şeyi merak ettim. Monster'ı neden önermiyor sunuz?

Mağazadan alsam orada yükseltme işleminde yardımcı olurlar mı?

Vatan yükseltmeye yardımcı oluyor, Monster'ın Tongfang kasalı modelleri güzel, istediğiniz modellerde onlardan biri fakat bu fiyata 140W 3060 bir model varken 3050 Ti tercih edilmez, aradaki performans farkı çok fazla.

Çok teşekkür ederim. Bir de şeyi merak ettim. Monster'ı neden önermiyor sunuz?

Şu an Monster kullanıyorum ve ilk aldığımda işlemci 105 dereceleri görüp kapanmıyordu. Monster'a götürdüğümde "Bizim testlerimizde 90 dereceyi geçmiyor" dediler. Undervolt vs. sonucu kullanabiliyorum. Aynı şekilde arkadaşım 3050 Ti'lı bir versiyonunu almıştı yurtta kalırken. İlk geldiğinde herhangi bir işletim sistemi yüklenemiyordu BIOS sorunundan dolayı değişim yaptırdık. İkinci gelen ise ekran kartı hatalıydı ve çok fazla güç çekip kapanıyordu, onu da değiştirdiler. Üçüncü gelen sağlam geldi 😂 Yani bunlar şans işi tabii fakat Monster'da biraz şansı yüksek. Monster'ın Tongfang kasalı olanları yine daha iyi Clevo kasalara göre. 3 kere değişen model Clevo ve benim bilgisayarda Clevo kasa.

Vatan yükseltmeye yardımcı oluyor, Monster'ın Tongfang kasalı modelleri güzel, istediğiniz modellerde onlardan biri fakat bu fiyata 140W 3060 bir model varken 3050 Ti tercih edilmez, aradaki performans farkı çok fazla.

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz hakkınızı helal edin gece gece tuttum sizleri Acer veya HP 3060 alıyorum o zaman vatana gidip bir konuşayım.

Şu an Monster kullanıyorum ve ilk aldığımda işlemci 105 dereceleri görüp kapanmıyordu. Monster'a götürdüğümde "bizim testlerimizde 90 dereceyi geçmiyor" dediler. Undervolt vs. sonucu kullanabiliyorum. Aynı şekilde arkadaşım 3050 Ti'lı bir versiyonunu almıştı yurtta kalırken. İlk geldiğinde herhangi bir işletim sistemi yüklenemiyordu BIOS sorunundan dolayı değişim yaptırdık. İkinci gelen ise ekran kartı hatalıydı ve çok fazla güç çekip kapanıyordu, onu da değiştirdiler. Üçüncü gelen sağlam geldi 😂 yani bunlar şans işi tabii fakat Monster'da biraz şansı yüksek. Monster'ın Tongfang kasalı olanları yine daha iyi Clevo kasalara göre. 3 kere değişen model Clevo ve benim bilgisayarda Clevo kasa.

Çok teşekkürler size de o zaman işimi şansa bırakmıyim ben. 😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı