Monster Abra A5 v19.2 Elden Ring %99 FPS düşük

kasei.

Hectopat
NVIDIA performans yer paylaşımında bulunan %99 FPS değeri nedir? Elden Ring oynarken o değer 8-9 olduğu için çok kasıyor. Bu FPS tam olarak nedir ve neden düşüyor, nasıl yükselir?
Bilgisayarım Monster Abra A5 v19.2
Aynı zamanda LoL'de ani FPS düşmesi alıyorum. Birkaç saniye için FPS 00 oluyor sonra düzeliyor. Özellikle son NVIDIA güncellemesi sonrası olmaya başladı. Sürümü: 531.41 tarihi: 03/23/2023
Bu sürümde mi bir sorun var? Başka sorun yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 kullanıyorsan ve Monster'ın kendi verdiği sürücüleri yüklediysen temiz kurulum yapmaya hazırlanmalısın. Bende Abra A7 v13.2.3 kullanıyorum ve buna benzer olay yaşayıp Monster'ı aradım orada ki arkadaş gönderdiğimiz sürücüleri kurmadan oradan sadece MCC ve SB6 kurulumunu yapın bakın dediler. Ve düzeldi NVIDIA yı da sonradan ayriyeten experience yükle ve temiz kurulum yap.

Windows 11 kullanıyorsan ve Monster'ın kendi verdiği sürücüleri yüklediysen temiz kurulum yapmaya hazırlanmalısın. Bende Abra A7 v13.2.3 kullanıyorum ve buna benzer olay yaşayıp Monster'ı aradım orada ki arkadaş gönderdiğimiz sürücüleri kurmadan oradan sadece MCC ve SB6 kurulumunu yapın bakın dediler. Ve düzeldi NVIDIA yı da sonradan ayriyeten experience yükle ve temiz kurulum yap.
teşekkür ederim

Geri
Yukarı