Monster Abra A5 V19.2 için RAM önerisi

Bütçe
6000

dqgukan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopumun RAM'ı şu an 16 GB tek slot. RAM'ını artırmak istiyorum ama bulamadım RAM tam.

16x2 ya da 32x2 RAM arıyorum. Laptopumu bırakıyorum ona göre öneri yaparsanız sevinirim.

CPU-Z indirip SPD sekmesini atar mısın?
1707558852344.png

@Artoria Pendragon

Son düzenleme:
@dqgukan Hayır daha iyisi bulunmakta fakat farka degecegini düşünmüyorum o bütçeyle direkt 64 GB'da yapılabilir cihaz fakat gereği var mı? Ne için kullaniyorsunuz cihazı.

@dqgukan Hayır daha iyisi bulunmakta fakat farka degecegini düşünmüyorum o bütçeyle direkt 64 GB'da yapılabilir cihaz fakat gereği var mı? Ne için kullaniyorsunuz cihazı.

Cihazı sadece oyun için kullanıyorum. Benim zaten 16 GB var sadece o RAM'ı alsam farklı marka diye sıkıntı çıkmaz mı ya da 32 alsam 48 yapsam nasıl olur? @Artoria Pendragon

Cihazı sadece oyun için kullanıyorum. Benim zaten 16 GB var sadece o RAM'ı alsam farklı marka diye sıkıntı çıkmaz mı ya da 32 alsam 48 yapsam nasıl olur? @Artoria Pendragon

Sıkıntı çıkmaz ama garanti olsun dersen direkt Samsung RAM kullanan bu markayı da tercih edebilirsin;

16+32 Flex channel olarak çalışır ve sırf oyun için kullanımda gereksiz kaçar.

Sıkıntı çıkmaz ama garanti olsun dersen direkt Samsung RAM kullanan bu markayı da tercih edebilirsin;

16+32 Flex channel olarak çalışır ve sırf oyun için kullanımda gereksiz kaçar.

Flex channel tam olarak ne acaba? @Artoria Pendragon

Günümüzde 64 GB alınmaz 32 GB yeterli oluyor Rust falan oynamıyorsa.

Geri
Yukarı