Monster Abra A5 v19.3 alınır mı?

Bütçe
24000
Tongfang da olsa bulaşılmaz. Tongfang olsa bile bakıma gittiğinde pert edilerek gönderilen bilgisayarlar oluyor. Pişman olmamak için uzak dursun. Şikayetleri de okusun.

Dostum geçen konuda da seni görmüştüm gene aynı şekilde kendin bir problem yaşamışsın herkes yaşayacak diye bir şey yok.

Dostum geçen konuda da seni görmüştüm gene aynı şekilde kendin bir problem yaşamışsın herkes yaşayacak diye bir şey yok.
Herkes yaşar diye bir şey var. İki gün sonra küfür etmesin diye en azından bilinen, global bir markadan alsın insanlar. Monster gibi markalardan uzak dursunlar. Ben uyarımı yapıyorum gerisini kendileri bilir.

Herkes yaşar diye bir şey var. İki gün sonra küfür etmesin diye en azından bilinen, global bir markadan alsın insanlar. Monster gibi markalardan uzak dursunlar. Ben uyarımı yapıyorum gerisini kendileri bilir.

Sen sorun yaşadın diye herkes yaşamaz kardeşim.

Ben de o mantıkla almıştım. Çok komik bir yaklaşım olduğunu fark ettim. Almayın diye söylüyorum kardeşim. Sen al istiyorsan hepsini al. Ben diyeceğimi dedim zaten.

Aldığın Monster Clevo kasa bir de tongfang kasalara laf ediyorsun şaka mısın sen?

Sen sorun yaşadın diye herkes yaşamaz kardeşim.
Servisi cidden kötü monsterın, arkadaşıma da alma dedim 3 ay önce beraber aldık ben HP Victus amd 6800h olanını aldım arkadaş Monter A5 V19.3 aldı.
Eğer aldığın cihaz sorunsuz ise şanslısın yoksa tamir etmiyorlar kasıt var.
Arkadaş 2. defa verdi servise ısınma sorunuyla ilgili bakım yapıp! gönderiyorlar.
Şimdi de sorun yazılımla alakalı format atmamız lazım demişlerdi bir baktık bitlocker aktif. Cihazı açmamışlar test etmek için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı