Monster Abra A5 V19 alınır mı?

Bekir Akdemir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Fiyatı 19600 TL'ye düşen Monster Abra A5 V19 RTX 3050 modelini almayı düşünüyorum da Valorant ve RDR 2'de FPS ve sıcaklık değerleri nedir ve takılma kasma yapmadan oynatıyor mu merak ediyorum. Bu modeli kullanan varsa yardımcı olabilir mi bana? Bu fiyata daha iyisi varsa atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Fiyatı 19600 TL'ye düşen Monster Abra A5 V19 RTX 3050 modelini almayı düşünüyorum da Valorant ve RDR 2'de FPS ve sıcaklık değerleri nedir ve takılma kasma yapmadan oynatıyor mu merak ediyorum. Bu modeli kullanan varsa yardımcı olabilir mi bana? Bu fiyata daha iyisi varsa atar mısınız?

Monster'ın sitesinde bilgisayarın alt kısmından oyun seçip FPS değerlerine bakabilirsiniz.
1676622412484.png

Tongfang kasa bir Abra modeli alınabilir. Valorant'ta 200+ FPS verir sıcaklıklar altına güzel bir soğutucu aldığınız taktirde ortalama GPU da 70-75 CPU da 80-85 görürsünüz. RDR hakkında bir fikrim yok.

Tongfang kasa bir Abra modeli alınabilir. Valorant'ta 200+ FPS verir sıcaklıklar altına güzel bir soğutucu aldığınız taktirde ortalama GPU da 70-75 CPU da 80-85 görürsünüz. RDR hakkında bir fikrim yok.

Site de RDR2 normal ayarlarda 60+ olarak gösteriliyor Valorant ise bütün ayarlarda 200+

Bu fiyata DDR5'li Victus'ta tercih edilebilir.

Bu fiyata DDR5'li Victus'ta tercih edilebilir.

Victus tavsiye etmiyorum genellikle çok arıza çıkartıyorlar.

Monster'ın sitesinde bilgisayarın alt kısmından oyun seçip FPS değerlerine bakabilirsiniz.Eki Görüntüle 1671862
Monster'ın sitesindeki FPS değerleriyle Monster'ın Youtube'daki incelemeleri bile aynı değil her videoda farklı FPS farklı sıcaklık gösteriyor direkt kullanan birisinden öğrenmem daha doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı