Monster Abra A5 v20.4 alınır mı?

Bütçe
25-26.000
Kanka gerekirse ASUS'un en düşük bilgisayarına para ver ama ASUS al Monster aldım pişman oğlu pişmanım fazla ısınıyor değişik bir sistem ulan 2 yıl önce Monster aldım başıma gelmeyen kalmadı kardeşimde GTX930 Ti'lı sistem var ASUS'un ulan PC hala bana mısın demeden çift ekran kullandırtıo ve sadece SSD taktırdım demem o ki bilindik marka al Monster dediğin marka senin sadece Türkiye'de duyduğun kaldırmayan oyun varsa para iadesi adı altında çıkartılmış bir marka Amerika'da tanınmıyor bile git bilindik marka al Monster'larda kronik sorun çok oluyor mühendis farkı var bir kere.

Nitro'da alma kanka Nitro'larda fazla ısınmakta Monster'ın alta kalan bir tarafı yok.

Ulan bugün attığım konuya baksanıza bir
Link at bakayim hocam.

Yav neden neden.

Kardeşim bilgisayarın kasalarını plastikden yapıyorlar plasitiğin ısı iletim katsayısıda fazla olduğundan çabuk ısınıyor bilgisayar bu sefer de PC kendimi koruyayım die verimi azaltıyor ulan araba gibi düşün bunları bir Mercedes'in var aynı fiyata bir de Dacia araban var hangisi seni yolda bırakmaz.

Ekran kartı 6 yetersiz mi?

Ekran kartlarının VRAM'lari çok da önemli değildir şöyle söyleyim önemlidir ama yerine göre yani bir RX 590 var o herhalde 12 GB mı öyle bir şey bir de GTX 1080 var oda 6 GB mı öyle bir şey ve hala GTX 1080 şu anki PClere taş çıkarıyor kaç yıl önce çıkan ekran kartı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı