Monster Abra A5 v5.1 Almak - Bütçe 3000 TL

Kerem Konak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkaslar. 3000 TL butcem var ve Monster Abra A5 v 5.1 almayi dusunuyorum. İçinde isletim sistemi gelmiyor. Onun icin benim onceden aldigim bir masaustu bir pc vardi onun icinden bir windows 8.1 isletim sistemi CD cikti, ondan yukleyebilir miyim? Veya 3000 TL'ye daha iyi bir oyun notebook'u var midir? Şimdiden tesekkurler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster gibi dandik, kıytırık bir markadan alışveriş yapmayın. Clevo kasa kullanılıyor ayrıca.
Clevo kasa nedir ve neden monster dandik ?

OEM lisans çift bilgisayara kurulamaz. Alternatif olarak bu ürüne de bakabilirsiniz, 965M GPU'lu:

MSI GE62 2QE-072XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim
Abi internetten almam biraz zor nakit alabilecegim bi yerler varmi? Varsa fiyatlar ayni mi?

OEM lisans çift bilgisayara kurulamaz. Alternatif olarak bu ürüne de bakabilirsiniz, 965M GPU'lu:

MSI GE62 2QE-072XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Arkadaş 3000 tl bütçem var diyor. 4500 tl'lik ürün öneriyorsun. Diyeceklerim bu kadar.

Merhaba arkaslar. 3000 TL butcem var ve Monster Abra A5 v 5.1 almayi dusunuyorum. İçinde isletim sistemi gelmiyor. Onun icin benim onceden aldigim bir masaustu bir pc vardi onun icinden bir windows 8.1 isletim sistemi CD cikti, ondan yukleyebilir miyim? Veya 3000 TL'ye daha iyi bir oyun notebook'u var midir? Şimdiden tesekkurler...

Kardeşim bende notebook alıcam ve monsteri tercih ettim. 2 hafta içinde almayı düşünüyorum. Ben MONSTER® ABRA A5 V5.1.1 15.6" - Monster Notebook Laptop Modelleri ve Fiyatları > ABRA bunu tercih ettim. SSD ekle ram'i de 2133 ghz olarak ayarla bence adı gibi canavar olur. 120 gb'lik samsung evo ekleyeceğim ben. Çantada alacağım için özelleştirilmiş haliyle 3066 tl. Göz atmaya değer bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı