Monster Abra A5 v5.2.1 vs A7 V5.2.1?

Reis70

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda monster notebook almaya karar verdim ancak fiyat, işletim sistemi ve ekran kartlarını seçerken çok farklı sorular kafama takıldı ve bende iki pc arasında kaldım.

Monster Notebook | Monster Performanstır ! bu notebook 950m ancak işletim sistemi FreeDos, Windows 10 alcak olsak fiyat 2949 TL'den 3254 TL'ye yükseliyor.

MONSTER® ABRA A5 V5.2.1 15.6" bu notebook ise 960m ve bu bilgisayarında işletim sistemi FreeDos, bu bilgisayara da Windows 10 alcak olsak fiyat 3199 TL'den 3504 TL'ye yükseliyor.

Ben bilgisayarı oyun oynamak için alacağım arkadaşlar. Oynadığım oyunlar ETS2, GTA V ve diğer simülasyon oyunları. Bu oyunlarda 960m daha iyi olacaktır ancak işletim sistemleri FreeDos ve bu kafama fazla yatmadı yani direk fazla ücret yapmadan FreeDos alıp Windows 10'u bir flaş veya cd 'en atabilir miyiz ?
Arkadaşlar ben 960m daha iyi olacaktır dedim ama siz 950m de önerirseniz lütfen belirtiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı