Monster Abra A5 V6.2 Düşük FPS Problemi

Unavailableuser

Megapat
Makaleler
2
I7 6700HQ, GTX950M, 8GB DDR3L 1600MHz özellikli laptopta LoL orta ayarlar 100 FPS, CSGO 1024x768 en düşük ayarlar 120 FPS, PUBG en düşük ayarlar 50-60 kalabalık yerlerde 30 FPS alıyorum. İşlemci ve ekran kartını düşününce bu değerler normal mi? DDR3L RAM yerine DDR4 2400 MHz RAM taksam performans artışı yaşar miyim?
Ek olarak termal macun ve temizliği yeni yapıldı format atıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim elimde de aynı model laptop var. İlk aldığımda düşük fps sorunu yaşıyordum senin gibi. RAM'i değiştirerek sorunu çözdüm. İçindeki RAM darboğaz yapıyordu. Kinston 2x8GB kit aldım. Performans 2 katına çıktı.
Özellikle CSGO'da senin verdiğin FPS değeri o çözünürlüğe göre çok düşük. 1600x900 ayarda 150-250 alıyorum ben.

Bu arada DDR3 sisteme DDR4 RAM takamazsın.
Benim elimde de aynı model laptop var. İlk aldığımda düşük fps sorunu yaşıyordum senin gibi. RAM'i değiştirerek sorunu çözdüm. İçindeki RAM darboğaz yapıyordu. Kinston 2x8GB kit aldım. Performans 2 katına çıktı.
Özellikle CSGO'da senin verdiğin FPS değeri o çözünürlüğe göre çok düşük. 1600x900 ayarda 150-250 alıyorum ben.

Bu arada DDR3 sisteme DDR4 RAM takamazsın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı