Monster Abra A5 v9.2.2 ile Macbook Takas Edilmeli mi?

DoctorDepressed

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar. Photoshop ile uğraşıyorum ve aslında kullandığım bilgisayardan yeterince memnunum. Bildiğim kadarıyla Macbook'lar yazılım veya Photoshop için çok iyi cihazlar. Fazla da uzatmadan sorayım sorumu. Sizce başlıkta yazdığım Windows işletim sistemi olan Monster notebook ile devam mı etmeliyim? Yoksa uygun bir Macbook ile takasa girmeli miyim?

Monster özellikleri Abra A5 V9.2.2 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Takas etme bana kalırsa. Takas edeceğin Macbook 2. el olacak ve özellikleri şuan ki bilgisayarına göre oldukça düşük olacak.

Öncelikle herkese selamlar. Photoshop ile uğraşıyorum ve aslında kullandığım bilgisayardan yeterince memnunum. Bildiğim kadarıyla Macbook'lar yazılım veya Photoshop için çok iyi cihazlar. Fazla da uzatmadan sorayım sorumu. Sizce başlıkta yazdığım Windows işletim sistemi olan Monster notebook ile devam mı etmeliyim? Yoksa uygun bir Macbook ile takasa girmeli miyim?

Monster özellikleri Abra A5 V9.2.2 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Ben takasa girmenizi önermem, bilgisayarınız gayet iyi bence.

Evet aslında haklısınız ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi aslında bilgisayarımdan memnunum ama Macbook'un daha zarif olması bazen insanı kendisine çekiyor. Tekrardan teşekkürler.
Takas etme bana kalırsa. Takas edeceğin Macbook 2. el olacak ve özellikleri şuan ki bilgisayarına göre oldukça düşük olacak.
Ben takasa girmenizi önermem, bilgisayarınız gayet iyi bence.
sadece Photoshop ise olabilir. Ama tavsiye etmem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı