Monster Abra A5 v9.3 MacOS High Sierra kurulur mu?

xwLOGAN

Kilopat
Konu başlığımda belirttiğim gibi laptobumda macOS deneyimi yaşamak istiyorum fakat bir sürü sorun ve sorum var öncelikle macOS Mojave kurmuştum zar zor ve hızlı bir şekilde geri dönmek zorunda kaldım oradaki izlenimlerim şu yöndeydi;
  • Ses sürücüsünü kuramadım.
  • Cihazda Wi-Fi çalışmadı
  • Kamera çalışıyordu birden gitti facetime'da ve bir daha çalışmadı
  • USB'siz çalıştıramadım cihazı
  • Tek bir diskim var (SSD) ve bu diskin yarısını macOS için ayırdığımda kurulumda bu ayrılmış bölümü macOS günlüğü yaptığımda Windows kurulmuş diskimi BIOS görmedi ve dizüstü bilgisayarım açılmadı sadece USB belleği görüyordu Boot ekranında
  • Bir eksi ki en büyüğü performans sorunum vardı HD630'ü görmüştü ama 7MB idi sanırsam akıcılık ve safaride görüntü bozulmaları yaşıyordum
Bunlar yaşadıklarım ve araştırma yapıyorum başka bir sitede pascal mimarili ekran kartları için macOS kurulumu yok deniyor birinde var kafam gerçekten karıştı ki misinde dizüstü bilgisayarıma tavsiye etmiyor ama forumda gezindiğimde anladığım kadarıyla Wi-Fi dışında çoğu şey toparlanabilir bu sorularıma cevap verebilirseniz çok teşekkür ederim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD630'u görme sebebi ekran kartınızın Mojave ile uyumsuz olması.

USB'siz çalıştırmak için;

Size büyük ihtimal ile High Sierra önerecekler.

HD630'u görme sebebi ekran kartınızın Mojave ile uyumsuz olması.

USB'siz çalıştırmak için;

Size büyük ihtimal ile High Sierra önerecekler.
Google'dım baya bir anladığım kadarıyla laptopta macOS deneyimi sadece "deneyim" olarak olabilir çünkü High Sierra bile kursam Ekran kartını tanımlatamıyormuşuz, Mimarlık öğrencisiyim Çizim ve 3D modelleme programlarını macOS sisteminde kullanmak istiyordum GPU kullanamadıkça bunlar söz konusu bile değil. Üzdü.

Ses için bunu uygularasan ses çalışacaktır.
Ayrıca Wifi kartı modeli Intel ise çalışmaz. HS, Mojave veya Catalina kurabilirsiniz.
Kurulum sonrası HD 630'ü sorunsuz kullanabilirsin. Önce kurulum yapın, yapamazsanız konu açın. Kurulum sonrası diğer işlemler basit😉

Ses için bunu uygularasan ses çalışacaktır.
Ayrıca Wifi kartı modeli Intel ise çalışmaz. HS, Mojave veya Catalina kurabilirsiniz.
Kurulum sonrası HD 630'ü sorunsuz kullanabilirsin. Önce kurulum yapın, yapamazsanız konu açın. Kurulum sonrası diğer işlemler basit😉
Claus bey cihazımda sadece SSD diskim var bunu nasıl biçimlendirip kurmam gerek? Aynı zamanda Windows işletim sistemini de kullanmak istiyorum lakin 😐

Elbette. Bende zaten Dual olarak kullanılması taraftarıyım.
Sorun olursa yeni konu açabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı