Monster Abra A5V11.1'in ses kartı Cloud Alpha uyumlu mu?

zoppo

Centipat
Cihazım Monster Abra A5V11.1. HyperX Cloud Alpha almak istiyorum ama ses kartımın yeterli olup olmadığından emin değilim, sizce ses kartım Alpha modelini besleyebilir mi?

Dosya Ekleri

• 1.sayfa.png
    1.sayfa.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 24
  • asdasd.png
    asdasd.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 17
Sennheiser GSP 350, Steelseries Arctis 5 veya 7, Cloud 2 veya Cloud Flight, Razer Kraken V2 7.1. Ağırlıklı olarak ne yapıyorsunuz ona göre bunlardan birini önerebilirim.

Sennheiser GSP 350, Steelseries Arctis 5 veya 7, Cloud 2 veya Cloud Flight, Razer Kraken V2 7.1. Ağırlıklı olarak ne yapıyorsunuz ona göre bunlardan birini önerebilirim.
hocam müzik dinlerim,Lol oynarım,csgo,r6,apex,pubg oynarım,film-dizi izlerim genellikle bunlar.Bir tık daha az kullandığım film-dizi olabilir geri kalanların hepsine eşit zaman harcarım.Birde hocam bu creative denen programın ses kartı ile ilgisi var mı?

Dosya Ekleri

• vcvc.png
    vcvc.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 16
Creative yazılım yani ses kartı değil. Sesi değiştirmene veya 7.1 kullanmana yarayan bir yazılım. Müzik zevki için Kraken V2 7.1, Güzel tizler ve daha az basslar için Arctis 5, ortalaması için de GSP 350 önerim olur.

Creative yazılım yani ses kartı değil. Sesi değiştirmene veya 7.1 kullanmana yarayan bir yazılım. Müzik zevki için Kraken V2 7.1, Güzel tizler ve daha az basslar için Arctis 5, ortalaması için de GSP 350 önerim olur.
Peki teşekkür ediyorum GSP 350 modelinde karar kaldım sanırım.Bunun bi alt modeli olan GSP 300 ü önerir misiniz peki.350 biraz tuzlu geldide 😊

Hayır çünkü GSP 300 jack girişe sahip yani size yaramaz. Size USB'li kulaklıkları önerdim. Geçen gün daha 700-800TL bandındaydı fiyatı çok artmış bence almayın o fiyata :)

Hayır çünkü GSP 300 jack girişe sahip yani size yaramaz. Size USB'li kulaklıkları önerdim. Geçen gün daha 700-800TL bandındaydı fiyatı çok artmış bence almayın o fiyata :)
n11'de 820 lira falan ordan alınabilir mi sizce?Çünkü diğer satış sitelerinde 1000 küsür liradan satılıyor.N11 deki sizce neden ucuz,alınır mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı