Monster Abra a5v16.6.5 ilk kez mavi ekran verdi

İşletim sistemi
Windows 10

Yunus Emre18

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba kullandığım a5v16.6.5 laptop ilk kez mavi ekran verdi. Mavi ekran analizi konusunda bilgim yok. Dosyaya biraz baktım sanırım NVIDIA driver ile alakalı ancak bilen birinden yardım almakden doğrusu olacaktır diye düşündüm. Minidump dosyamı paylaşıyorum ve yardımınızı bekliyorum. Cihaz 4 aylık. Minidump dosyası

Dosyada bir bozukluk var, neyin net olarak hata verdiğini çözemedim. Bunu senle alakası yok, mavi ekran esnasında kayıt edilme ile alakası var.
Şu anlık bir tek ağ sürücünü güncelle ve ekran kartı sürücüsü güncelliğini kontrol et diyebiliyorum.
Ekran kartını hata vermeden birkaç dakika önce kontrol etmiştim o güncel, ağ konusunda ona bakayım bir detay daha ekleyeyim tam hatayı vermeden önce bir indirme başlatmıştım. Daha sonra vazgeçip indirmeyi iptal ettim ve hemen peşinden hata verdi.
Dosyada bir bozukluk var, neyin net olarak hata verdiğini çözemedim. Bunu senle alakası yok, mavi ekran esnasında kayıt edilme ile alakası var.
Şu anlık bir tek ağ sürücünü güncelle ve ekran kartı sürücüsü güncelliğini kontrol et diyebiliyorum.
Ağ kartımın sürücüsünü de realtek te bulabildiğim tek sürücü ile değiştirdim umarım sorun çözülür yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı