Monster Abra A7 3.2'ye SSD Takmak

yigitjon

Hectopat
Daha fazla  
Toplama bilgisayardan vazgeçip yeni bir oyuncu laptopu almaya karar verdim. Almak istediğim laptop Monster'ın Abra serisinden A7 3.2 modeli. Ben bu laptopa 120 GB SSD takmak istiyorum fakat nasıl takacağım ya da hangi ürünü alacağım hakkında herhangi bir bilgim yok. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A7 V3.2 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

Güncel.

özelleştir seçeneğinde 120 gb ssd yi seçip satın alabilirsiniz sitesinden. Onlar takıp gönderirler zaten.

Kasanın kapağını açtıktan sonra HDD'yi sağa çekip çıkarıyoruz. Sonra aldığımız SSD'yi yerine girişleri uygun olacak şekilde (SATA) yerleştiriyoruz. Veya M2 Sata var ise 850 EVO M2 Sata SSD'leri Vatan'dan alabilirsiniz.

Kasanın kapağını açtıktan sonra HDD'yi sağa çekip çıkarıyoruz. Sonra aldığımız SSD'yi yerine girişleri uygun olacak şekilde (SATA) yerleştiriyoruz. Veya M2 Sata var ise 850 EVO M2 Sata SSD'leri Vatan'dan alabilirsiniz.
Söylediğim ürüne uygun olur mu peki ? Özelleştir bölümünde yalnızca 240 GB'lık ürünler var alacağım 120 GB'lık SSD takılır mı o modele ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı