Monster Abra A7 V11.1.1 alınır mı?

MoNsTeR61

Hectopat
Daha fazla  
Yakında mühendislik için bilgisayar alacağım. AutoCAD yazılımını kullanacağım. Bunun yanında güncel oyunları da oynayabilmek istiyorum. Aklımda bu bilgisayar var ama bazı şüphelerim var. Malum GTX 1650 fena değil derecede bir kart, biraz da uzun vadede kullanmak için GTX 1650 bulunan bir bilgisayar istiyorum. Vel hasıl kelam. Bu bilgisayar hakkında bildiğiniz ne varsa yazınız. Şimdiden yazıp zahmet görenlere teşekkürlerimi fışkırtırım. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Seyehat durumunuz yoksa masaüstü PC'ler her daha ucuz hem daha performanslı.
Bence bir düşünün.
Maalesef efendim . Trabzonluyum Kayseride okuyorum.
bu fiyata kabul edilebilir fakat freedos olarak geliyor.onu düşünmezsek kabul edilebilir bir laptop
Freedos olması önemli değil . Dayanması önemli . Zira en az üniversite bitene kadar dayanması lazım bana . Başka önerilerde bulunabilir misiniz ? 6000 TL civarı gtx1650 bulunan iyi bildiğiniz laptop var mı ?

Bana işlemciden çok oyun performansı lazım derseniz bu da olabilir:

Biraz bütçenizi aşıyor, ama GTX 1660 Ti mevcut. Oyunlarda kendisi baya iyidir. Ama benim önceliğim iş ve param o kadar yok derseniz Monster alın. Ayrıca önerdiğim model 15.6, 17.3 değil.

Kalite olarak laptoba atom bombası atmaz iseniz kalite anlamında sorun çıkacağını sanmıyorum. Kasası sanırım sert plastikten yapılmış. (Monster)

Biraz bütçenizi aşıyor, ama GTX 1660 Ti mevcut. Oyunlarda kendisi baya iyidir. Ama benim önceliğim iş ve param o kadar yok derseniz Monster alın. Ayrıca önerdiğim model 15.6, 17.3 değil.

Kalite olarak laptoba atom bombası atmaz iseniz kalite anlamında sorun çıkacağını sanmıyorum. Kasası sanırım sert plastikten yapılmış. (Monster)
17.3 inc olan modeli neden önermiyorsunuz ?

Kalite derken uzun yıllar beni götürsün istiyorum .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı