Monster Abra A7 V11.1.1 notebookta Dying Light düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi,
İmzamda görmüş olduğunuz laptop da yüksek performans ve Turbo modu açmakla birlikte gelişmiş sistem ayarlarından en iyi performans ayarlarını seçip oyun içinde 1600x900 en iyi performans seçeneğini etkinleştirdiğim halde çoğu zaman 35 FPS'yi bile geçemiyor. Oyun orijinal ve the following DLC'si mevcut. Son sürüm Windows ve NVIDIA sürücüleri de kullanıyorum hatta ISLC ile sürekli RAM'i bile kontrol ediyorum ama sonuç aynı. Ne yapmamı önerirsiniz.

Merhaba Technopat ailesi,
İmzamda görmüş olduğunuz laptop da yüksek performans ve Turbo modu açmakla birlikte gelişmiş sistem ayarlarından en iyi performans ayarlarını seçip oyun içinde 1600x900 en iyi performans seçeneğini etkinleştirdiğim halde çoğu zaman 35 FPS'yi bile geçemiyor. Oyun orijinal ve the following DLC'si mevcut. Son sürüm Windows ve NVIDIA sürücüleri de kullanıyorum hatta ISLC ile sürekli RAM'i bile kontrol ediyorum ama sonuç aynı. Ne yapmamı önerirsiniz.
Sistemin yetmiyor.

Birincisi masaüstü de olsa ne yapar ne eder 30 FPS'yi geçerdim ki zamanında korsan oynarken hala optimizasyon özürlü olduğunu düşünmeme rağmen 30 fps yi yer yer geçiyordum ve evet Laptop'dan bahsediyorum masaüstü sistemden değil, 1650 olmasına rağmen binde bir olmakla birlikte 150 200 FPS'leri gören bilgisayar geri kalan 999 seferde 30 FPS'yi geçemiyor, tökezliyor.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Birincisi masaüstü de olsa ne yapar ne eder 30 FPS'yi geçerdim ki zamanında korsan oynarken hala optimizasyon özürlü olduğunu düşünmeme rağmen 30 FPS'yi yer yer geçiyordum ve evet Laptop'dan bahsediyorum masaüstü sistemden değil, 1650 olmasına rağmen binde bir olmakla birlikte 150 200 FPS'leri gören bilgisayar geri kalan 999 seferde 30 FPS'yi geçemiyor, tökezliyor.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Merhaba bende Tulpar T7 V19.4 var RTX 2060 ekran kartlı Dying Light'ta aynı sorunu bende yaşıyorum. MSI Afterburner indirip oyun içinde ekran kartı kullanımına bakar mısın? Büyük ihtimal GPU'yu kullanmıyor oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı