Monster Abra A7 v11.1 harici monitör 165 Hz olmuyor

Daha fazla  
Monster Abra A7 v11.1 bilgisayarım var GTX 1650 ekran kartı var üzerinde laptop un kendi ekranının tazelemesi 60 Hz. Ben de ikinci bir monitör aldım 165 Hz fakat ikinci monitörü bir türlü 165 Hz'de kullanamıyorum yardımcı olur musunuz, nedeni nedir?
(Not: Laptopda Mini DP var oradan DP ile aktarıyorum görüntüyü sürekli 100 Hz'ye çekiyor PC kendi kendine )

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre bağladığınızda, hem displayport olarak hemde, hdmi olarak, sağ tık görüntü ayarlarından, nvdia'mı yoksa intel hd'mi kullandığına bakabilirmisin?

Monitörü satın aldığında hangi kabloyu verdilerse onu kullan. Eğer yanında kablo vermedilerse monitörünün modelini araştırıp rahatlıkla bulabilirsin diye umuyorum. Daha sonra ise dönüştürücü ile deneyebilirsin.

Monitörü satın aldığında hangi kabloyu verdilerse onu kullan. Eğer yanında kablo vermedilerse monitörünün modelini araştırıp rahatlıkla bulabilirsin diye umuyorum. Daha sonra ise dönüştürücü ile deneyebilirsin.
kablo çıktı kutudan fakat laptop un dp girişi yok o yüzden başka kablo arıyorum maalesef
eğer varsa uygun dönüştürücü önerebilir misiniz ?
Monitöre bağladığınızda, hem displayport olarak hemde, hdmi olarak, sağ tık görüntü ayarlarından, nvdia'mı yoksa intel hd'mi kullandığına bakabilirmisin?
nvidia kullanıyor ikinci monitör

Yeni konular

Geri
Yukarı