Monster Abra A7 V11.1 ne kadar eder?

Milleti anlamıyorum kendi malı diye mi çok iyi zannediyorlar veya yoluncak kaz mı arıyorlar.
Ederine göre fiyat koyan yok. 2. el ürün satıyorsun ve belli süre kullanmışsın aynı özelliklerde nerdeyse alınabilecek sıfır ürün fiyatına satmaya uğraşıyor millet. Sonra ikinci el piyasası niye yüksek böyleleri yüzünden.
Geçen 1060 sistemi 16kya koyani gördüm hocam 🤣

Hocam direk alıcısı varsa sat çünkü öbür türlü istediğin fiyata koysan ölü pazarlık yapanlar, takas teklifinde bulunanlar vs olacak uğraşmaya hiç değmez sat sat

Milleti anlamıyorum kendi malı diye mi çok iyi zannediyorlar veya yoluncak kaz mı arıyorlar.
Ederine göre fiyat koyan yok. 2. el ürün satıyorsun ve belli süre kullanmışsın aynı özelliklerde nerdeyse alınabilecek sıfır ürün fiyatına satmaya uğraşıyor millet. Sonra ikinci el piyasası niye yüksek böyleleri yüzünden.
Hocam ben birde en son ne olur diye hepsine yazdım adamın dediğine 2k daha koysam sıfır canavar gibi bir şey alıyorum şaşırdım kaldım.

Hocam direk alıcısı varsa sat çünkü öbür türlü istediğin fiyata koysan ölü pazarlık yapanlar, takas teklifinde bulunanlar vs olacak uğraşmaya hiç değmez sat sat
Zaten ilanı koydum 4 saate falan alıcı bulunca istediğim fiyata dedim acaba biz mi öldürdük ürünü biraz çekindim.

Geçen 1060 sistemi 16kya koyani gördüm hocam 🤣
Bende kullandığım laptopu 0 aldım 20.000' e o zaman aynı laptopun 2. eline bakıyordum yeni çıkan ürün zaten birisi alıp uyguna koyduysa alayım diyerek. 2 ilan var dı adamlarda 20.000 olan şeyi biri 25.000' e diğeri 22.000' e satmaya uğraşıyordu.
Diyorum fiyat böyle bunun, beğenmezsen alma diyor.

Bende kullandığım laptopu 0 aldım 20.000'e o zaman aynı laptopun 2. eline bakıyordum yeni çıkan ürün zaten birisi alıp uyguna koyduysa alayım diyerek. 2 ilan var dı adamlarda 20.000 olan şeyi biri 25.000'e diğeri 22.000'e satmaya uğraşıyordu.
Diyorum fiyat böyle bunun, beğenmezsen alma diyor.

Ben Mac mini alacağım zaman ilk dolap uygulamasından baktım fiyatlar pt bilişimden bin TL ucuz. Millet herhalde bin TL daha ucuza koyarsam ürünüm satılır vs zannediyor :D

Hocam sarı siteye koydum oradan satıyorum.
Para güvende aracılığıyla mı ?

Ben Mac mini alacağım zaman ilk dolap uygulamasından baktım fiyatlar pt bilişimden bin TL ucuz. Millet herhalde bin TL daha ucuza koyarsam ürünüm satılır vs zannediyor :D

Para güvende aracılığıyla mı ?
Bİlmem o ne işe yarıyor? Cihazı ankara'da buluşup elden vereceğim parayı ibana isteyeceğim.

Ben şimdi m2 macbook air alacağım insanlar sarı sitede kutusunu açtığı şeyi sıfır 22 olduğu halde 26 ya falan satıyorlar insan gülse mi şaşırsa mı üzülse mi anlamıyor.

Bİlmem o ne işe yarıyor? Cihazı ankara'da buluşup elden vereceğim parayı ibana isteyeceğim.
Anladım hocam elden vereceksen sorun yok ben sarı site üzerinden kargo ile başkasına sattın gibi düşündüm o yüzden taktik verecektim.

Param güvende kısmı dolap uygulaması gibi kargo kodu ile sarı sitenin anlaştığı kargoya gidiyorsun kodu söylüyorsun yolluyorsun para da uygulamanın hesabında tutuluyor sonra ürün gelince alıcı ürünü onaylıyor.

Geri
Yukarı