Monster Abra A7 v11.2 alınır mı?

Sorularını belli maddelere bölerek cevaplayayım.
1. İçinden çıkacak olan flash bellek sürücülerini barındırıyor. Bu flashı biçimlendirmen durumunda Windows'un bir iso dosyasını oluşturabilirsin. Technopat üzerinde gerekli makaleler mevcut.
2. Şarj girişi arkada olunca dar alanda değilseniz sıkıntı olmuyor çünkü şarj aletinin girişi "L" şeklinde olduğu için egzoz fanlarıyla temas etmiyor.
3. Abra A7 v11.2 sürümünde toplam 4 egzoz fanı bulunduğunu biliyorsundur. Bu Abra A5'e kıyasla daha az ısınma demek çünkü ısıyı daha seri bir şekilde tahliye edecek.
4. Wi-Fi alıcısı ne kadar desteklediği konusunda bir bilgim yok ancak alıcılar oyun bilgisayarlarında yüksek performans için tasarlanıyorlar bu yüzden sıkıntı yaratmaz.

Ben de 1650Tİ i7 10750H lı Abra a5'i aldım. Henüz daha gelmedi ama incelemeler olumlu. Benim fikrime göre alabilirsiniz sorduğunuz bilgisayarı. Birkaç ay önce bu fiyatlara 1660Tİ alınıyordu evet. Ben de onlara bakıyordum ve stoklara gelmesini bekliyordum. Ancak ekonominin durumu ortada. Dolar düşse bile fiyatların değişeceğini düşünmüyorum. 1660Tİ ile 2060 arasında ray tracing ve dlss farkı dışında çok bir fark yok. Bu yüzden fiyatları yakın olarak kalacaktır max 1000 tl oynar aralarında. 1650nin piyasası zaten çok fazla oynamadı ama 1650 ile 1660Tİ arasına yeni giren 1650Tİ, 1660Tİ'ın eski fiyatına yakın satılıyor. O yüzden dolar düşer, indirim olur vs gibi durumları beklemeyin. Eğer lazımsa alın. Eğitim alanında ve iş alanında her şey uzaktan yürütülüyor içinde bulunduğumuz durumdan dolayı. Hâliyle laptoplara rağbet daha ucuz olduğu zamanlara göre arttı. Monster'in instagram sayfasında stoklar hakkında konuşulurken gördüm ki fiyatlar bu hafta güncellenecekmiş. Tabii kesin değil ama bilginiz olsun.

Aynen hocam bende bu videoyu diyordum.

L şeklinde fakat taktıkdan sonra kablo bir fana doğru dönüyor ya o ne kadar sıkıntı yaratır?

Artacak mı hocam stok bulmakta sıkıntı sabah baktım bu modele şimdi stokta yok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…