Monster Abra A7 v11.2 Serüvenim

Çin malı dediğiniz Clevo firması Tayvan merkezli ve Dünya'nın bir çok markasına kasa üretimi sağlayan köklü ve büyük bir firmadır. Yani Çin firması değildir. MSI, Asus ve Gigabyte gibi firmalar da Tayvan merkezlidir. Siz sanırım konuyu tam okumadınız. Her firmanın ürününde sorun olabilir. Asusta da sorun oluyor, Monsterda da, MSIda da. Kasa kalitesini eleştiren insanları anlıyorum ben de Monster kullanıyorum ve kasa kalitesi cidden kötü. Fakat arkadaşın sorununu servis gidermiş. Sorun ürünün sorunlu çıkması değil, markanın bu soruna nasıl yaklaştığı. Asus ROG kullanan arkadaşımın sorununu 7 aydır çözmüyor firma. Monster firmasının servisine 4 kere gittim ve hepsinden memnun kaldım. Cihazım da çoğu muadilinden daha serin ve performanslı çalışıyor. Monster Çin malı çöp len demek yerine biraz araştırma yaparsınız.

Son düzenleme:
Zamanında Monster notebook almayı düşündüğüm için gerekli araştırmaları fazlasıyla yaptım. Ekşi sözlükte Monster notebook başlığı şikayetlerle dolu.
Clevo markasının ne olduğundan haberim var. Linkini bırakmış olduğum arkadaş gerekli açıklamayı yapmış zaten uzun uzun yazmaya gerek yok.

Ekşi Sözlükte yazan her şeye inanıyor musunuz? 5 yıl önce aldığı ürün ile şimdiki ürünler bile bir değil. Ayrıca yazı cahilce söylemlerle dolu. Muadilleri arasında çok ciddi performans farkı oluyormuş nedeni de anakartın darboğaza neden olmasıymış. Monsterda bulduğunuzdan daha fazla Asus şikayeti bulurum ben belirli sitelerde. Evet kullandığı malzeme diğer markalara göre yetersiz, evet BIOS güncellemeleri sıkıntılı. Fakat servis konusunda bir Apple iki Monster üç Sennheiser tek geçerim. Sonunda bana destek olacaklarsa istediği kadar sorunlu çıksın cihaz sorun değil. Fiyat konusunda rakiplerinden ucuza satılıyor zaten. Kendini kanıtlamış, yüksek miktarda satış yapmış firmalara çöp diyerek geçmemeniz lazım. Eleştiri yapan haklıdır. Çöp diyen bir şey bilmiyordur. İyi forumlar.

Herkese merhaba. aynı bilgisayarla aynı sorunu ben de yaşadım. gittim a7 v11.3 ile değiştirdim. ama aynı sorun devam etmekte. çözüm bulan bulabilecek olan var mı? gerçekten delirmek üzereyim.

Herkese merhaba. Aynı bilgisayarla aynı sorunu ben de yaşadım. Gittim A7 v11.3 ile değiştirdim. Ama aynı sorun devam etmekte. Çözüm bulan bulabilecek olan var mı? Gerçekten delirmek üzereyim.

Turbo modunuzu kapatın. Oyun modunda kullanın cihazınızı. Ve yukarıda Recep Baltaş'ın uyguladığı çözümü uygulayın.

Dosya Ekleri

• dhgjhgjgh.png
    327,7 KB · Görüntüleme: 37
Bende ABRA A7 V12.2 almıştım 2 hafta önce, 2 gün sonra kutusuna koyup iade ettim. Bu kadar ısınan bir cihaz olamaz. Sağ olsunlar iade aldılar. Sonrasında hemen masaüstü aldım. Pantolonu çıkartıp eşofman giydim resmen

Turbo modunda oluyor dediğiniz problem. Turbo moduna yaklaşmamak lazım bu laptop da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…