Monster Abra A7 V11.5 alınır mı?

2017 model Abra A7 V7 2.1 kullanıcısıydım, monitörün arkası metaldi ama kasa plastikti, kasa malzemesi kaliteli, ondan yana şüphen olmasın, Dell ve Lenovo da kullandım karşılaştırma olarak söylüyorum, Abra serisi hoparlör ve kamera konusunda zayıf kalıyor ama fiyatına bakarsan daha önemli olan bileşenler iyi olduğu için daha az önemli olan bileşenlerin çok iyi olmaması göz ardı edilebiliyor, yaşadığım sıkıntı mosfet arızasıydı, servise gönderdim, değiştirdiler onun haricinde de Monster'ın kendi yazılımı buga girmişti işlemci oyunlarda %100'e dayanıyordu, programı sildim düzeldi, durumu Monster'a ilettim ama PC'yi gönderin vs. dediler ben de uğraşmadım programı kullanmadım sorun da çıkarmadı, gıcık kaptığım için sattım masaüstüne geçiş yaptım artık kafam rahat😀 ama Tulpar serisinin soğutması, kasa kalitesi çok iyi, arkadaşta var, ondaki Gsynch'li model, ekran sorunu çıktı onda, ekran çizgi çizgi oluyor kapağı kapatıp tekrar açınca düzeliyor:) Yani ne karalamak istiyorum ne de tavsiye etmek istiyorum, bu yaşananlar diğer markalarda da başınıza gelebilir biraz şans meselesi bence, soğutmasını araştırın bol bol bakır borular görüyorsanız alın:) bu arada muadilleri oyunlarda 3.5 Ghz'de çalışırken benim işlemci (I7 7700HQ) 2.8 Ghz'de çalışıyordu normalde masaüstünde uygulamada vs. 3.5 Ghz ve üstüne çıkabiliyordı ama oyunlarda 2.8 Ghz'de çalışıyordu hatta YouTube'da testlerim hala duruyor :) Ben şahsen bir daha satın almam ama iyi yerlere gelmesini çok kaliteli ürünler çıkarmasını temenni ediyorum, sonuçta Türk markası, kendisini geliştireceğine inanıyorum, yeni çıkan modellerde böyle sorunların olmayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Alınır, Tongfang kasa kullanıyor. Ayrıca bu linkte daha ucuz, satıcı da Monster'ın kendisi:
Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için
Usta ben monsterin kendi şubesinden almayı düşünüyordum ama bu attğın sitede 700 tl daha ucuz ordan alsam laptopda sıkıntı çıkarsa direk monster teknik servisine ulaşmada bir sıkıntı olur mu acaba arada aracı durumu var diye.

Usta ben monsterin kendi şubesinden almayı düşünüyordum ama bu attğın sitede 700 tl daha ucuz ordan alsam laptopda sıkıntı çıkarsa direk monster teknik servisine ulaşmada bir sıkıntı olur mu acaba arada aracı durumu var diye.
Kardeşim nerden alırsan al fark etmez, servis konusunda uzaktan bağlanıp yazılımsal sorunlarınızı bile çözüyorlar, servis konusunda çok iyi.

Aldın mı? Memnun musun hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı