Monster Abra A7 v11.5 dizüstü için boşluk olan yere hard disk takmak

Bütçe
Farketmez

lionheartsummiy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Monster Abra A7 v11.5 dizüstü için boşluk olan yere SSD takmak istiyorum da kaç TB'a kadar alabilirim ve bir de boyutları özellikleri falan ne olmalı?

Dosya Ekleri

• memory.PNG
    memory.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 23
  • SPD.PNG
    SPD.PNG
    21 KB · Görüntüleme: 29
Hocam SSD almak istiyorum demişsiniz ama SS'ler RAM slotlarına ait yanlış yazmış olabilir misiniz?

Edit: Hocam model bilgisinden araştırdım;

2 tane M2 SSD ve 1 tane sata SSD yeri olduğu yazıyor Monster'ın sitesinde.

Hocam SSD almak istiyorum demişsiniz ama SS'ler RAM slotlarına ait yanlış yazmış olabilir misiniz?

Edit: Hocam model bilgisinden araştırdım;

2 tane M2 SSD ve 1 tane sata SSD yeri olduğu yazıyor Monster'ın sitesinde.
Doğru ya çok pardon kafa RAM'e gitti. Bende standart olarak 500 Gb Harddisk var da boş slota harddisk almak istiyorum. Bu şekilde olacak. Nasıl bir şey alayım acaba yardımcı olur musunuz?

Doğru ya çok pardon kafa RAM'e gitti. Bende standart olarak 500 Gb Harddisk var da boş slota harddisk almak istiyorum. Bu şekilde olacak. Nasıl bir şey alayım acaba yardımcı olur musunuz?
Ben RAM takarken bakmıştım da Harddisk için de bir slot var. ona ekleyebiliriz diye düşünüyorum.

şu ürünler uyumlu olur mu?

Son düzenleme:
Şu ürünler uyumlu olur mu?

Hocam bu M.2 SSD'lerin boyutları oluyor genellikle her boyuta uygun olur ancak siz yine de ya araştırın uyumluluğunu ya da tekrar arkasını açıp kontrol edin ona göre attığınız linkten ürün alabilirsiniz. Sosyali inceleyin popüler bir model kullanıyorsunuz illa daha önce soran vardır. İyi Sosyaller.

Geri
Yukarı