Monster Abra A7 v11.5 laptop hangi pil modu en performanslı?

toprakcolaklar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce Monster Abra A7 v11.5 model laptop aldım yazılımı üzerinden en iyi performans alacağım pil modu hanisi bilmiyorum hangi pil modunda en yüksek performansı alabilirim. E 3 adet mod var yüksek kapasiteli pil modu [daha fazmal mobil olmanız için uygundur ] dengeli mod [performans ve pil ömrü arasında denge sağlar normal hızda şarj olur] sabit mod [sabit kullanım için uygundr yavaş şarj olur]

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce Monster Abra A7 v11.5 model laptop aldım yazılımı üzerinden en iyi performans alacağım pil modu hanisi bilmiyorum hangi pil modunda en yüksek performansı alabilirim.

En yüksek performans moduna alarak, ayrıca Control Center merkezinden de performans modunu seçmilisiniz.

En yüksek performans moduna alarak, ayrıca Control Center merkezinden de performans modunu seçmilisiniz.

Orada performans veya tasaruf modu olarak yazmıyor onun yerine 3 adet mod var yüksek kapasiteli pil modu [daha fazmal mobil olmanız için uygundur ] dengeli mod [performans ve pil ömrü arasında denge sağlar normal hızda şarj olur] sabit mod [sabit kullanım için uygundr yavaş şarj olur] yazan 3 mod var

hangisi iyi dostum çözebildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…